Ekşi Sözlük Yazarlığı Olan Var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Baturay61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim ekşi üyeliğim var ama inciciyimdir makarasına açmıştım

YeniJenerasyon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ekşi sözlük yazarlığım yok Allah'a şükür...
bu "ekşiciler," "inciciler," nedir bu ya??
ne saçma bir tabir bu?
sözüm sana değil..
sadece bu tür saçmalıklara (bence) sinir oluyorum o kadar...
ekşiciymiş miş, inciciymişmiş....
http://forum.shiftdelete.net/nefret-ettiginiz-siteler/155115-inci-sozluk.html

Bence her şeyden önce sakin olun. Sözlük konseptine aşina olmadığınız belli. Ayrıca ben bunda bi saçmalık göremiyorum. Kim kızdırdı sizi bu kadar? :D

Yalpagan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ekşi Sözlük'te geçen yeni bir hesap açtım, açmaz olaydım. Pişman oldum. 4-5 gün oldu, girişler hâlâ onaylanmamıştır :p

Çok yavaş onaylanıyor ve çaylaklık tamamen gereksiz.

YeniJenerasyon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ekşi Sözlük'te geçen yeni bir hesap açtım, açmaz olaydım. Pişman oldum. 4-5 gün oldu, girişler hâlâ onaylanmamıştır :p

Çok yavaş onaylanıyor ve çaylaklık tamamen gereksiz.

Sen de pek acelecisin be arkadaşım. Şu an tam 75 bin çaylak yazarlık bekliyor :D. Üye olmak eskiden yıllar sürerdi. Şimdi ise birkaç ay.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Benim sorumda bunla alakalı aslında

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Bence her şeyden önce sakin olun. Sözlük konseptine aşina olmadığınız belli. Ayrıca ben bunda bi saçmalık göremiyorum. Kim kızdırdı sizi bu kadar? :D
:blink: :confused1:
etrafımda sürüyle ekşici, incici var merak etme. hepsini bir kaşık suda boğasım geliyor. o kadar karaktersiz adamlar ki. (adam mı :lol:)

sözlük konsepti mi??? :4: :clap: sana 10 puan veriyorum. her gün bir tane harca...

ben sakinim :)
sadece "sözlük" kelimesinden nefret eder oldum bu konseptden(!) haberdar olduğumdan beri...

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
İnci sözlük te yazar ım ben. Faydam olur mu?

YeniJenerasyon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnci sözlük te yazar ım ben. Faydam olur mu?

Pek sayılmaz. Üzgünüm. Ama yine de teşekkürler.

:blink: :confused1:
etrafımda sürüyle ekşici, incici var merak etme. hepsini bir kaşık suda boğasım geliyor. o kadar karaktersiz adamlar ki. (adam mı :lol:)

sözlük konsepti mi??? :4: :clap: sana 10 puan veriyorum. her gün bir tane harca...

ben sakinim :)
sadece "sözlük" kelimesinden nefret eder oldum bu konseptden(!) haberdar olduğumdan beri...
binlerce insanın severek kullandığı bi formatı 3-5 gerizekalıya mal etmek ne kadar doğru. harcamayın koskoca ekşi sözlüğü bir kalemde :)

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Pek sayılmaz. Üzgünüm. Ama yine de teşekkürler.

binlerce insanın severek kullandığı bi formatı 3-5 gerizekalıya mal etmek ne kadar doğru. harcamayın koskoca ekşi sözlüğü bir kalemde :)
aynı binler p.... siteleri de yoğun biçimde kullanıyor. ne yaplaım oturup p.... izleyelim???

koskoca ekşi sözlük mü?????????????? :4::lol: gülmek ten yoruldum... :hammer:

bak sakın yanlış anlama sen seviyor olabilirsin. bu beni ilgilendirmez.
sadece ben "nedensizce" sevmiyorum...ekşiymiş, inciymiş.

ekşicilerin incicilerin ne olduğunu ben biliyorum merak etme :)

YeniJenerasyon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aynı binler p.... siteleri de yoğun biçimde kullanıyor. ne yaplaım oturup p.... izleyelim???

koskoca ekşi sözlük mü?????????????? :4::lol: gülmek ten yoruldum... :hammer:

bak sakın yanlış anlama sen seviyor olabilirsin. bu beni ilgilendirmez.
sadece ben "nedensizce" sevmiyorum...ekşiymiş, inciymiş.

ekşicilerin incicilerin ne olduğunu ben biliyorum merak etme :)

Ekşi sözlük 1999'da kurulmuş muadilleri içinde köklü bir kurumdur. İçerisinde de tahmin edemeyeceğiniz kadar kaliteli yazarlar da barındırıyor. Eğer açıp birkaç gün okusaydınız eminim bunları yazmazdınız.

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
inci sözlükte 1.nesil üyeyim ekşi sözlükte 2 yıllık yazarım soruları bekliyorum

YeniJenerasyon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ekşi sözlük 1999'da kurulmuş muadilleri içinde köklü bir kurumdur. İçerisinde de tahmin edemeyeceğiniz kadar kaliteli yazarlar da barındırıyor. Eğer açıp birkaç gün okusaydınız eminim bunları yazmazdınız.

Ayrıca ekşi inci denilince aklınıza facebook'taki tırt ergen sayfaları geliyorsa siz çok yanlış gelmişsiniz :)

inci sözlükte 1.nesil üyeyim ekşi sözlükte 2 yıllık yazarım soruları bekliyorum

Çok şükür :D

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
merak etme ben bir kaç günden fazla okudum...
1999 da kurulduğunu bilmiyordum. ancak yazarlarının kalitesinden eminim(!) :hammer:

evet çok köklü olduğu kesin. fazla kök salmış. çürümüş o kökler...

ve bu senin kaliteden ne anladığına bağlı... (ben senin kaliteden ne anladığını çözdüm...)

"binlerin"(bunu sen dedin) üye olduğu köklü(!) bir sitede sadece üç beş tane(benim tahminim!) kaliteli adam olması o köklü siteyi kaliteli yapmaz.

en basitinden bunu incicilerin ve ekşicilerin kullandıkları tabirlerden anlayabilirsin.
ancak sende o tabirleri (küfürleri-s.....tmeleri(tamamen terbiyesizlik!)) kullanıyorsan anlayamazsın...

boşversene...
ayrı denizlerde yüzüyoruz... beni anlayamazsın...
derine dalma boğulursun!

YeniJenerasyon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merak etme ben bir kaç günden fazla okudum...
1999 da kurulduğunu bilmiyordum. ancak yazarlarının kalitesinden eminim(!) :hammer:

evet çok köklü olduğu kesin. fazla kök salmış. çürümüş o kökler...

ve bu senin kaliteden ne anladığına bağlı... (ben senin kaliteden ne anladığını çözdüm...)

"binlerin"(bunu sen dedin) üye olduğu köklü(!) bir sitede sadece üç beş tane(benim tahminim!) kaliteli adam olması o köklü siteyi kaliteli yapmaz.

en basitinden bunu incicilerin ve ekşicilerin kullandıkları tabirlerden anlayabilirsin.
ancak sende o tabirleri (küfürleri-s.....tmeleri(tamamen terbiyesizlik!)) kullanıyorsan anlayamazsın...

boşversene...
ayrı denizlerde yüzüyoruz... beni anlayamazsın...
derine dalma boğulursun!

Öncelikle inciyi ya da ekşiyi eleştirmeni anlayabilirim. ama sözlük konseptini eleştirnemeni anlamıyorum. ekşi sözlük içindeki o 3-5 kişi için bile okunur. bazılarını ciddiye almadan vakit geçirebileceğiniz hoş bir site.

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Öncelikle inciyi ya da ekşiyi eleştirmeni anlayabilirim. ama sözlük konseptini eleştirnemeni anlamıyorum. ekşi sözlük içindeki o 3-5 kişi için bile okunur. bazılarını ciddiye almadan vakit geçirebileceğiniz hoş bir site.
bak sen anlamıyorsun...
hoş bir site diyorsun ama sana gör hoş bir site...

bana göre ise iğrenç ötesi bir site... (diğer tüm sözlüklerde-bu benim şahsi düşüncem)

sırf 3-5 kişi için bir site kaliteli olmaz. (ve bu sözünde sitede sadece saysan 3-5 tane kaliteli(!) adam olduğunu kabul etmiş olsun)

dediğim gibi. sana göre hoş bana göre ............ yukarıda söyledim.

ben burada seni eleştirmiyorum. sakın beni yanlış anlama. :)
sadece sözlükleri ve yazarlarının kalitesini(!) iyi biliyorum o kadar....

normalde sen yazdıkça bende yazardım ancak dost kalalım :)
tartışmayalım. ben sözlükleri sevmiyorum. seni rahatsız ettiğim içinde üzgünüm.
ancak benim kesinlikle karşı olduğum bir şeyi savunman benim tepki göstermeme sebep oldu.(ancak bu tepki sana değil. :))

YeniJenerasyon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bak sen anlamıyorsun...
hoş bir site diyorsun ama sana gör hoş bir site...

bana göre ise iğrenç ötesi bir site... (diğer tüm sözlüklerde-bu benim şahsi düşüncem)

sırf 3-5 kişi için bir site kaliteli olmaz. (ve bu sözünde sitede sadece saysan 3-5 tane kaliteli(!) adam olduğunu kabul etmiş olsun)

dediğim gibi. sana göre hoş bana göre ............ yukarıda söyledim.

ben burada seni eleştirmiyorum. sakın beni yanlış anlama. :)
sadece sözlükleri ve yazarlarının kalitesini(!) iyi biliyorum o kadar....

normalde sen yazdıkça bende yazardım ancak dost kalalım :)
tartışmayalım. ben sözlükleri sevmiyorum. seni rahatsız ettiğim içinde üzgünüm.
ancak benim kesinlikle karşı olduğum bir şeyi savunman benim tepki göstermeme sebep oldu.(ancak bu tepki sana değil. :))
Sıkıntı yok. Alınmadım, gücenmedim, darılmadım. İleride sözlük ortamına alışman dileğiyle...

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Sıkıntı yok. Alınmadım, gücenmedim, darılmadım. İleride sözlük ortamına alışman dileğiyle...
Allah göstermesin.... bana beddua ettin.
ben o tarz bir ortama asla ve kat iyen girmem. ben facebook bile kullanmıyorum...

benimde bu konuda tek dileğim sizin bu sözlük ortamından "kurtulmanız" :)
hayırlı geceler sana.

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Allah göstermesin.... bana beddua ettin.
ben o tarz bir ortama asla ve kat iyen girmem. ben facebook bile kullanmıyorum...

benimde bu konuda tek dileğim sizin bu sözlük ortamından "kurtulmanız" :)
hayırlı geceler sana.

bende sözlüklere takılmam ama içinde bazen yararlı şeyler çıkıyor hocam facebook bende kullanmam daha doğrusu gereksiz olduğunu düşünüp sildim sözlük için şöyle diyebilirim yararsız konu bol ama yararlı olanları çok işe yarayabiliyor örnek sormayın hiç araştıramam çok yoruldum :)

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Sözlük yazarlığı hesabını bağışlamak isteyen varsa kabul edilir .

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bende sözlüklere takılmam ama içinde bazen yararlı şeyler çıkıyor hocam facebook bende kullanmam daha doğrusu gereksiz olduğunu düşünüp sildim sözlük için şöyle diyebilirim yararsız konu bol ama yararlı olanları çok işe yarayabiliyor örnek sormayın hiç araştıramam çok yoruldum :)
hocam zaten benim eleştirim sözlüğün kendisine. elbette içinde kaliteli adamda vardır. elbet içinde yararlı şeylerde vardır. ama bu sözlüklerin iyi bir şey olduğunu göstermez bence :)

hem senden neden örnek isteyeyim ki? ben güvenirim. sen var diyorsan görmüşşün ki söylüyorsun. var diyorsan vardır.
aynısı benim içinde geçerli :)

çok iğrenç şeyler gördüm ancak bir tane bile işe yarar şey görmedim.

eğer istersen ben örnek gösteririm :) şu an son derece yorgunum. uyumam lazım. hastayım.. başım dönüyor. ilacımı içmedim daha... ama örnek gösteririm istersen. inan bana göstereceğim öenek ile sözlüklere bir daha girmez hatta host dosyası ile hepsini engellersin :D

şaka şaka :)
anlaya sivrisinek saz anlamayana .... her neyse işte. :)
ben sözlük sevmem. face(!) kullanmam... aslında ben sosyal medya kullanmam. sanal alemde sosyal olunmaz...
benim doğum tarihimi gerçekte bilmeyen adam face de bildirimi görüp doğumumu kutlamasın...

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
İnci sözlükte yazar değil olsa olsa küfürbaz olunur :p

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
internet üzerinde yozlaşma ve ateistliğin kaynaklarından biri.
inci sözlük gibi muadillerine göre çok çok daha tehlikeli çünkü yanlış şeyleri normalmiş gibi gösterme çabaları var.
özellikle ergenlerin ve gençlerin beynini etkiliyorlar.
gücüm olsa mutlaka kapattırır ve veri tabanını imha ederdim.

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
inci sözlük gibi muadillerine göre çok çok daha tehlikeli çünkü yanlış şeyleri normalmiş gibi gösterme çabaları var.
hocam ben bilgisayar mühendisi olacağım Allah'ın izniyle. tabi üni kazanırsam.
acaba diyorum birlik olup üç beş kişi daha bulup bir hacker grubu kurup şunların veritabanını imha mı etsek :devil:
[MENTION=65949]SwateR[/MENTION] ında dediği gibi o sözlüklerde olsa olsa yazar değil küfürbaz olunur. hemde çok güzel olunur ki bu güne dek tek bir küfür dahi etmedim. ne internette ne de gerçek hayatta. ve bu halimle mutluyum. varsın bazıları benle dalga geçsin. "küfür etmiyorum" argo kullanmıyorum" diye...
ben düşüncelerimi bu tarz küfür ve argo kullanmadan ifade edebiliyorum. edemeyenler düşünsün(nasıl düşünecekse :))

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
hocam ben bilgisayar mühendisi olacağım Allah'ın izniyle. tabi üni kazanırsam.
acaba diyorum birlik olup üç beş kişi daha bulup bir hacker grubu kurup şunların veritabanını imha mı etsek :devil:
@SwateR ında dediği gibi o sözlüklerde olsa olsa yazar değil küfürbaz olunur. hemde çok güzel olunur ki bu güne dek tek bir küfür dahi etmedim. ne internette ne de gerçek hayatta. ve bu halimle mutluyum. varsın bazıları benle dalga geçsin. "küfür etmiyorum" argo kullanmıyorum" diye...
ben düşüncelerimi bu tarz küfür ve argo kullanmadan ifade edebiliyorum. edemeyenler düşünsün(nasıl düşünecekse :))

ciddi misin hocam :) küçük düşürmek için demiyorum gerçekten soruyorum ciddi misin diye ?

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ciddi misin hocam :) küçük düşürmek için demiyorum gerçekten soruyorum ciddi misin diye ?
yukarıda bir sürü şey söyledim :) hangi konuda ciddimiyim :D

>>BM olacağım cidden :)
>>hacker grubu kurmayacağım. bu sadece şaka(ben teknolojiyi kötüye kullanamam) :)
>>sözlüklerde yazar değil küfürbaz olunur... cidden
>>bu güne kadar hiç kimseye ne sanalda ne de reel de küfür etmedim .etmem de.küfür ve şiddet acizliğin kanıtıdır. cidden :)
>>küfür etmiyorum argo kullanmıyorum diye benimle dalga geçenler var cidden. bana kimseye küfür etmiyorum diye m** diyen beyin fukarası insanımsılar var. (örneğin şu meşhu a ile başlayan sözü söylemiyorum diye az dalga geçmediler benle :) beyin fukaraları :D)
>>evet cidden düşüncelerimi küfür ve argo kullanmadan ifade ediyorum. görmüyormusun :D

yeterince aydınlatıcı oldum mu :D başka soru alayım :D

benergews

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tüm sözlükçüler küfürbaz olmaz. Ama çoğu aynı düşünceye sahpdir.

Sadece fikirlerini söylüyorlar.

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bırakın allah aşkına bu ekşi sözlüğü. Arkamdan birileri birşey yazmış cevap bile veremiyorsunli kim olduğunu bilmediğin adını göstermekten korkan tipler arkandan lafta yazabiliyor!