Ekrandaki siyah cizgi ???

Bu konuyu okuyanlar

I223TTIN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
4 5 ay once vatanbilgisayardan aldigim pHILIPS 27" 278C4QHSN/00 monitorumde resimdeki gbi siyah bir cizgi beliriyor.. ekranin alt kismina dogru o cozginin uzerine dokununca cizgi tamamen kayboluyor..dokunmayi biraktigimda tekrar cikiyor...ve bu cizgi sabit bir sekilde kalmiyor bazen cikiyor bazen cikmiyor?? Neden kaynakli olabilir ya da garantiye gonderdigimde degisim gelme ihtimali nedir fikirlerinizi bekliyorum..tesekkurler
6aa04214a77c5223d1b2b6f3fce6b701.jpg

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Tamir edilebilir gibi geliyor, değiştirme ihtimalini çok yüksek görmüyorum. Temazsızlık olabilir gibi.

I223TTIN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Daha once de yine bu monitor u ekranin ust tarafinda olusan yatay acik renk ve titresimli bi cizgi icin garantiye gondermistim sorun bulamadiklarini soylediler bu ayni monitor u 2. Defa gondermis olacam acaba degisim almam icin neler yapmam lazim ya da tamir uzun vade de sorunlari kalici cozer mi

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Tamiri pek mümkün olmuyor bu tip durumların. Bir an önce aldığınız yere götürüp değişim isteyin. O çizgiler zamanla artıyor.

I223TTIN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Servisle gorustugumde basit biseyse burda gaziantep servisinde yapariz daha ust bi durumda istanbul ana merkeze gondeririz demislerdi..galiba degisimden cok tamir taraftarilar..nasil degisim icin diretebilirim