Ekrana görüntü gelmiyor

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve Neotiger tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. Neotiger

Neotiger Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38

- Ekrana görüntü gelmiyor

Görmüş Olduğunuz Resim Benim Telefonum...
    Yani Siemens CX65 Çok Eski Olduğunu Biliyorum. Çünkü Ben Telefon Meraklısı Değilim
    Sorunum Telefonumda Sadece Ekran Işıklandırıcının Görünmesi Sadece Beyaz Işık Görünüyor Ekranda Ne Yapmalıyım Ne Olur Yardım Edin!!! Çok Zor Durumdayım...:helpsmilie:[​IMG]

2. alabula

alabula Profesör

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer ilk açılıştaki işlemlerden ses ve diğer olağan durumlara da rastlıyorsan cihazındaki ekrana giden soket ya yerinden çıkmıştır ya da zarar görmüştür. Bu durumda herhangi bir teknik servis cüzi bir ücret karşılığında sorununu halledecektir.
    Korkmana gerek yok.
    Ancak daha kötü bir senaryo düşünecek olursa nemden kaynaklı olarak zamanla cihazında kısa devre oluşmuş olması ve bordunun zarar görmüş olması muhtemel. Bu durumda cihazını yaptırman yerine yeni bir cihaz alman daha mantıklı bir tercih olacaktır.

3. Neotiger

Neotiger Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    :( Dayan Zavallı Telefonum. Bu Arada alabula abi az önce yağmur yağdı dışardaydım ama cebimdeydi telefon.. offf ya daha yeni joystick'ini yeni yaptırdım acaba joystick'i yaptırdığım adam kaydırmış olabilir mi? bak devamlı açıyorum ses geliyo görüntü yok çıldırıcam... içini açsam olur mu?

4. alabula

alabula Profesör

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Tam tahmin ettiğim gibi. Sorun ilk açıklamamda belirttiğim şekilde soketinde bir sorun var.
    Üzülerek belirteceğim ama bir kere açıldı mı sorunların ardı kesilmiyor Siemens cihazlarda. Soketi yerine oturtmak çok kolay bir işlem aslında ancak çok hassas davranman gerek. Eğer ki biraz anlarım bu işlerden diyorsan deneyebilirsin ancak cihazın tamamen de gidebilir. Bu konuda sorumluluk almak istemiyorum. Karar senin.

5. Neotiger

Neotiger Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    Soket Tam Olarak Bunun Neresi Oluyor pembe süngerler mi ? :) Onlarsa Yaaa Küçükken Az mı Gameboylara Oturttuk Biliyorum Bu Telefondada Var.. Bırakma Beni Senden Başka Kimse Yok Ne Olur...

6. alabula

alabula Profesör

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Soket dediğim film var bir tane ekrandan çıkıp board üstüne gidiyor. Çıkmışsa görürsün zaten çıkmamışsa da üstüne biraz bastır otursun iyice yerine. Yalnız dikkat et filme zarar verme.
    Bordo renkli bir film olması lazım cihaza giden ama tam emin olamıyorum elimde siemenscx65 olmadığı için.

7. Neotiger

Neotiger Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    küçücük vidalar var şu an açtım onları çıkartıyorum. hadi hayırlısı olacak çok dikkatliyim. birde ben öğrenciyim elime az para geçiyo o yüzden yaptırmak istemiyorum zaten 2 gün oldu joystick i yaptıralı

8. alabula

alabula Profesör

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Umarım sorun çözülür. Teknik servisin hatası var gibi bu işte. Olmazsa joysticki yaptırdığın yere gidip sorunu onlara iletebilirsin.

9. Neotiger

Neotiger Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar Telefonu alabula arkadaşla birlikte yaptık gerçekten hakediyor bu moderatörlüğü burada yönlendirdi ben yaptım. sağol alabula sağol SDN iyi ki varsın sen. teşekkürler oldu yaaa inanamıyorum. cep telefonunuz bozuksa tek adresiniz alabula olsun...

10. alabula

alabula Profesör

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim kardeşim. Birlikte yaptık ben sadece tarif ettim. Asıl emek senin. Sorunsuz günlerde kullanman dileğiyle.

11. Neotiger

Neotiger Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    bir siemens cx65 telefonunun başına geleceklerini geçirdim
    joystick koptu
    ekran yok bu daha ne olabilir. asıl ben teşekkür ettim SDN ye telefondan anlayan lazımdı zaten

12. ZorhaK

ZorhaK Rektör

Beğenileri:
    248
    Ödül Puanları:
    0
    THE END

(mutlu son)

13. Neotiger

Neotiger Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    iki kelimeyle müthiş söyledin bence de mutlu son

14. polat1703

polat1703 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alabula abi birde ban yardım edermimisin allah rızası için benim sorunum bende n95 8gb var gecenlerde güncelliyim dedim güncelelrken yarıda kesildi ve telim beya ışık gösteriyor açarken ses seda yok sade beyaz ışık ve kapanmıyorda ne yapmam lazım lütfen yardım edermisin:(((

15. Ramintwes

Ramintwes Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başlıkta Süpermiş :)

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bnm telefonum açılıyor ama görüntü yok napmalıyımm??? :(

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kardeşim benim telefonum suya düştü 6 -7 saat kurutum telefoncuya götürdüm kurutu 1 gün geçti aradan telefon açtığımda açma ışığı yanıyo ama ekrana gelmiyo yardımcı olurmsn

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

telefonum c3-00 telefon açılıyor tamam onda sorun yok ama ekran bem beyaz kalıyor görüntü gelmiyor :( Lütfen yardıım :helpsmilie:

19. mstfhll2012

mstfhll2012 Doçent

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kardes hepiniz toplanin tefoncuya goturun indirim yaparlar yalniz suya telefonu dusen kardes sen kavanoza princleri koy sonra telefonu koy 1 gun beklet duzelir eger cok acmaya calismadiysan :)

20. Burk.Clik

Burk.Clik Profesör

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    48
    4 yıllık konuyu hortlatmayi becerenleri tebrik ediyorum

Sayfayı Paylaş