Ekran videosu kaydetme için program tavsiyesi istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Sgedik96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben ekran videosu kaydetme için program tavsiyesi istiyorum ,bazen oyun bazende normal internette birşey izlerken video kaydetmek istiyorum ve bunları kaydederken bir yandanda ekranın bir köşesinde pc ye başlayacağım webcam den kendi görüntümü ve sesimi kaydetmek istiyorum.Mesela hem pc deki oyunun veya normal bi youtube videosunun görüntüsünü ve sesini ,aynı zamandada ekranın bir köşesinde kendi görüntü ve sesimi nasıl kaydedebilirim?Şimdiden teşekkürler.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ücretli ama Mirillis Action programı der geçerim.

Action! - Screen Recording Software and Gameplay Recorder
--- Gönderi Güncellendi ---
Dostum aradığın programı bulamazsan benim eskiden severek kullandığım bi program var onun setup dosyasını senin için upload ettim. Sesi ve görüntüyü çok güzel alıyor. Sesi hem mikrofondan ve ya ayarlarsan hopörlörden alır.

AplusScreenRecorder.exe

Sgedik96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tek programla hem kendimi hemde oyunu veya internette dolaştığım sayfaları aynı anda videoya kaydedebilirim yani,eğer bu programlarla bunu yapabilirsem bir webcam alıcam,ama kendimi ayrı ekran videosunu ayrı çekip birleştirmem gerekecekse webcem almayıp kendimi telefonun kamerasından çekeceğim.
Kusura bakmayın bu konularda hiçbir bilgim yok ve internette araştırma yaptım ama net bir bilgi bulamadım.

Son mesajlar