Ekran tamamen renk degistiriyor

Bu konuyu okuyanlar

Xenlavr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Oyun oynarken yada sadece masaüstünde monitör renk değiştiriyor ekranın tamamı pembe kırmızı mavi turuncu gri siyah vs tek tek ayrı zamanlarda renk değiştiriyor klavye mouse devre dışı kalıyor tek çare yeniden başlatmak oluyor

Ekran kartından sıkıntı olduğunu düşünüyorum ekran kartım rx 570 daha yeni alındı pc
8gb Ram monitör yeni alindi
IMG_20190830_114917.jpg

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Oyun oynarken yada sadece masaüstünde monitör renk değiştiriyor ekranın tamamı pembe kırmızı mavi turuncu gri siyah vs tek tek ayrı zamanlarda renk değiştiriyor klavye mouse devre dışı kalıyor tek çare yeniden başlatmak oluyor

Ekran kartından sıkıntı olduğunu düşünüyorum ekran kartım rx 570 daha yeni alındı pc
8gb Ram monitör yeni alindi Ekli dosyayı görüntüle 77931
Başka bir driver kurmayı deneyebilirsin olmazsa bu lanet bilgisayarı iade et ve yerine amd ekran kartı olmayan bir bilgisayar topla.

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Farklı bir monitör ile test etmeye çalışın problemin kaynağını en basit bu şekilde bulabilirsiniz. Eğer ekran kartından kaynaklanıyorsa driverı DDU ile kaldırıp AMD'nin yayınladığı son sürümü kurun, çözüm olmazsa iade talebi oluşturun veya garantiye verin size kalmış, fabrika çıkışlı sorun olabilir.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,186
Sorun Ekran Kartı gibi. Driver Wattman hatası veriyor mu?