Ekran kendi kendine kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

2pacShakur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar

Bir sorunum var yardım ederseniz sevinirim.Bugün ekran kendi kendine kapandı acaba neden kapandı yardım edebilirmisiniz :hammer:

acaba ekran kartı çok ısın dığındığındanmı oluyor :confused1:

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
İşletim sistemini söyle ona göre olalım yardımıc tahminimce ekran karartma süresi kısadır ondan kapanıyodur benimki 2dkkda kapanıyo mesela ayarı var denetim masasında

2pacShakur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Masaüstü Bilgisayarım. İşletim sistemim win7

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
denetim masası > Güç seçenekleri > Ekran kapatılma süresini seç ordan ayarlarsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim monitor baya bir renk değiştidi yarlarını yaptığım halde olmuyor heryazıyı ve resimleri acık mavi renklide gösteriyor ama bnm ki şimşekten kaynaklandı bi caresi varmı tamirciden başka yardımınızı bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu Monitör kapanma sorunu bende de oluyor ama benimkinin gücü kesiliyor açmak için ikide bir monitörün üstündeki güç düğmesine basıyorum. Bunun sebebi ne olabilir acaba donanımcı arkadaşlardan yardım bekliyorum. Bence işletim sistemi ile bir alakası yok. Windows 8.1 Enterprise kullanıyorum. Sanki tuş takımı takılıyor da ben manüel müdahale edip kendim ekranın güç butonundan kapatıyormuşum gibi kapanıyor. Please help me :(((

YAREM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun geçen hafta başımıza geldi , ekran kartını güncelledik problem düzeldi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam
benini 92 ekran sony bravıa televziyonum var kendi kendine kapanıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim bilgisayarımın ekranını daha yeni yaptım anlamasam bile içini fönle temizledim ve 5 dakiaka buzdolabına koydum şu anda çalışyoru alahımın izniylede bozulmuyacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar aynı sorun benim bilgisayarımda da var..
bilgisayarımı açtıktan 30 40 dk sonra ekran pırpırlanım kapanıyo sonra 1 2 dk sonra ekranı açma kapama düğmesine basınca geri geliyor ama 3 4 dk sonra tekrardan kapanıyo bunu için ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
monitör kapanıyor ama kasa çalışıyor bir klawyele fare de çalışmıyor öyle olduğun da ne yapmama lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar benim daha farkli ben pc yi actigiminda 5 dk sonra monitor kendini uyku moduna aliyo kasa calisiyo ama klavye fare falan hepsi gidiyo neden olabilir yardim edernisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim monitörde de bir sorun var.. bilgisayarı açıyorum ekranı açıyorum . . saniye sonra kapanıyor ama ekranın düğmesi hala açık gözüküyor.. kapatıp tekrar açıyorum .. yinne . saniye sonra kapanıyor .. monitörün ışıığı açık gözüküyor yani monitör açık aslında fakat görüntü yok.. her neyse masaüstüne geliyorum aç kapa yaparak.... masaüstünde olan şarkıyı fçıyorum... o çaluıyor .. ama ekran yok , yani sadece probllem ekranda bilgisayarla alakalı problme yok..( kısacası ekranı açıyorum , saniye sonra kapanıyor fakat monitör hala açık sadece görüntü yok..) Acill yardım edin beyler defa aç kapa yaptım yinede olmasıbi el atın lğütfen .( :(:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
monitor kendini kapatıyor ama calısıyor goruntu yok sorununa bı allahın kulu cv vermıycekmı herkez aynı sorunu yasşıyoru :D

E

eagleeyes41

SDN Okuru
slm renk parlaklık ve kontras ayarlarını değiştir ekran ısındığı zaman otomatik kendini kapatıyor....

Gstb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar benim bilgisayarımın ekranı açılmıyor Windows 10 kullanıyorum yardım edin lütfen

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hiç bir şekilde görev yöneticisine giremedim cmd ile komut verin falan dediler bostan onada giremedim el yardım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hiç bir şekilde görev yöneticisine giremedim cmd ile komut verin falan dediler bostan onada giremedim el yardım

sadigov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Muhtamelen ekran kartinin sogutmasi bozulmus ve asiri isinmadan dolayi calismayi durduruyor ve ekran kapaniyor
Ekran kapaninca pc sesleri normal geliyormu? Sadece goruntu mu yok?

batt27batt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer win10 kullanıyorsanız 7 Ocak 2016 tarihli güncellemeyi kaldırın. Eğer güç ayarlarınızda daha önce değişiklik yapmadığınız halde kararma(uyku modu değil) varsa boşuna o ayarlara girmeyin. Ekran kartı ve windows güncellemelerine bakın öncelikle.

Yusuf Güven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Muhtamelen ekran kartinin sogutmasi bozulmus ve asiri isinmadan dolayi calismayi durduruyor ve ekran kapaniyor
Ekran kapaninca pc sesleri normal geliyormu? Sadece goruntu mu yok?

Kasa normal bir şekilde çalışıyor ama monitörü güç düğmesinden açıyorum ama 10 saniye sonra geri kapanıyor

BilginalpTeig

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
KESİN ÇÖZÜM:Monitörün ısınıp ara sıra pat kapanması fakat sesler vs. gelmesi durmadan monitörün güç tuşuna 2 kere basma. Bu SORUN bende vardı. Sırf bu yüzden yeni kasa topladım. Fakat nafile. OLAY EKRAN KARTI DEĞİL. SIKINTI MONİTÖRDE. ve ben bunu pc topladıktan sonra fark ettim. Siz en iyisi monitörü çıkarın elinizle bir bilgisayarcı veya hangi marka garantisi varsa yoksa verin. İçindeki bir kaç parçada sıkıntı oluyor genelde ekran kartı ile boşa uğraşmayın.