Ekran kartını takmak zor mu ?

Bu konuyu okuyanlar

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
arkadaşlar ilk defa masaüstü pc alacagım ayın 4 ünde 1 - 1,5 aydır araştırmam ragmen aşırı korkuyorum.

g4600 h110m 8 gb ram gigabyte 1030 1 TB HDD ve 21.5 dvi bir monitör. ++ işlemci sogutucu kasa ve 400 wolt psu dvı to dvı goruntu kablosu...

şimdi 40 tl fazla verip (teknobiyotik) pc montajlatıcam (40 tl de windowsa) fakat ekran kartı takılı gelmıcekmıs vıdeolarda kolay gozukuyor direk takıyolar ama ekran kartının kablosunu felan biyerlere takıyolar gerçekten anlamıyorum ve elime yüzüme bulaştırmamak içinde laptop almayı dusunuyorum bir kaç gündür. sizce laptop mu almalıyım alsamda masada kullanıcam ve masaüstü almadıgıma pişman olucam ama kasadanda zerre anlamıyorum 1-2 tane şeyın kablosu çıkık gelse geri takamam ki.
Aerocool Aero300 3 Fanlı, USB 3.0, Tam Akrilik Pencereli, Mavi Ledli, Mid Tower Siyah ATX Kasa (AE-AERO300)
bu kasadan alıcam sizce ne yapayım
--- Gönderi Güncellendi ---
yaklaşık 1 aydır benzer konular açıyorum fakat çok tecrübesizim. işlemci sogutucuyu bile yerine takamam ayrı gelicekmiş oda

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Aynı içeriğe sahip 1'den fazla konu açmayın...
Sistemini satın altıktan sonra kendin de montaj videolarından yararlanarak veya forumda konu açarak takabilirsin.