Ekran Kartını Takınca Ekrana Görüntü Gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

quarex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamun aleyküm arkadaşlar bilgisayarda takılıyordum elektrik gitti açtığım zaman ekrana görüntü gelmiyordu tüm parçaları değiştirip tekrar tekrar denedim ekran kartından kaynaklı bi sorun olacağı aklıma gelmemişti en sondada ekran kartını çıkartıp onboarda taktığımda ekrana görüntü geldi problem ne olabilir arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz ekran kartı modeli nvidia geforce gt 710

not:başka ekran kartı denedim çalıştırdı

troferz

Asistan
Reaksiyon puanı
9
selamun aleyküm arkadaşlar bilgisayarda takılıyordum elektrik gitti açtığım zaman ekrana görüntü gelmiyordu tüm parçaları değiştirip tekrar tekrar denedim ekran kartından kaynaklı bi sorun olacağı aklıma gelmemişti en sondada ekran kartını çıkartıp onboarda taktığımda ekrana görüntü geldi problem ne olabilir arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz ekran kartı modeli nvidia geforce gt 710

not:başka ekran kartı denedim çalıştırdı
Kisa devre olmus olabilir

Kenan onur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Chipsetin veya anakartın üstündeki bobinlere bakabilirsin patlamıs olabilir uzun şeyler onlarda normalse dirençlerine bak oda normalse kesin çekirdeği patlamıstor geçmiş olsun kurtulus yok

Hasanvur38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim anakarttan çalıştır win7 format at sonra temizce driverlerini güncelle ekran kartını temizle tak sorun çözülcektir :)

Son mesajlar