Ekran kartımın sürücüsüne güncelleme yapınca siyah ekranda kalıyor ve pc yeniden başlıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Msemih12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba aliexpressten gtx750 aldım fakat pc ye takıp ekran kartının sürücülerini yapınca pc windows başlatılıyor ekranından sonra siyah ekranda kalıyor ve yeniden başlatılıyor diğer ekran kartımda bu sorun bulunmamakta. Ekran kartı bozuk değil arkadaşımın pc de takınca açılıyor. Ve birçok driver programı kullandım 7 8 driver kurdum durum aynı.
Pc sistem özellikleri 3gb ram intel pentium dc 5300 g31m anakart 500gb hdd eski ekran kartı amd 5650

---- Mesajlar birleştirildi ----

Windows 7 64 bit sistem kurulu

Son düzenleme:

muhammedkaya22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşının pcde açılıyosa power suply yetiyormu senin pc ne nesjdet delioğlu discord gurubuna gel youtubeden yardımlaşma kanalına yaz çözüm bulurlar belki

muhammedkaya22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ekran kartına extra güç bağlantıları 8 pinmi psu yetmeyebiliyo arkadaşının psu senin pc ye oluyosa dene sorun yoksa elektirik yetmiyordur kasaya

2 gb ekran kartım var notebokumda 4 gb ram 12 gb daha ram ekleyebiliyorum asus kendisi söyledi 16 gb desteklediğini

Son düzenleme:

Msemih12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ekran kartının pin girişi yok gücü pcı expressten alıyor

Aga güç yetiyo normalde açılıyo ama ekran kartının sürücüsünü indirince açılmıyo

Son düzenleme:

Msemih12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bios Güncellesem sorun çözülürmü

Son düzenleme: