Ekran Kartımı Algılamıyor

Bu konuyu okuyanlar

MizHeL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamın Aleyküm Arkadaşlar Benim Bi Sorunum Var
Şimdi DDR3 Ana Kart'ım Var GDDR3 Ekran Kartım Var Ama GDDR3 Ekran Kartımı Bilgisayar Algılamıyor Ne Kadar Driver Yüklediysem Yine Olmuyor
Bi Yardım Etseniz Çok Güzel Olur

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Algılamıyor derken ,peki nasıl görüntü alabiliyorsunuz. Onboard e.kartımı çalışıyor.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Ekran kartınız ve anakartınız,işlemciniz nedir.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
GPUZ Programı ile grafik kartının bi görüntüsünü atın. Ayrıca anakartın tam modelini yazarsanız biosunu netten bulabilirsem,onboard kartı kapatma varmı bakabiliriz.

MizHeL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GPUZ Programı ile grafik kartının bi görüntüsünü atın. Ayrıca anakartın tam modelini yazarsanız biosunu netten bulabilirsem,onboard kartı kapatma varmı bakabiliriz.
65963

Ana Kart : Pegatron lPX41-D3

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Evet,onboard grafik kartını görmüş.
Harici E.kartı sağlam olduktan sonra,takıldığı anda otomatik olarak onboard çipin devre dış ıkalması gerekir. Ama bazen istisnai durumlar olabiliyor.
E.kartınızı söküp yumuşak bi silgi ile sokete giren sarı kısmını silerek,tekrar takın. Yine görmezse,biosda onboard graphic veya integrated graphic şeklinde bi kısım olması lazım Bi araştırın. northbridge configuration içinde bile olabilir. Bulduklarınızı ve seçeneklerini buraya bi yazın.

Aygıt yöneticisinde, sadece onboard gözüküyor,değilmi.

MizHeL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Harici E.kartı sağlam olduktan sonra,takıldığı anda otomatik olarak onboard çipin devre dış ıkalması gerekir. Ama bazen istisnai durumlar olabiliyor.
E.kartınızı söküp yumuşak bi silgi ile sokete giren sarı kısmını silerek,tekrar takın. Yine görmezse,biosda onboard graphic veya integrated graphic şeklinde bi kısım olması lazım Bi araştırın. northbridge configuration içinde bile olabilir. Bulduklarınızı ve seçeneklerini buraya bi yazın.

Dediklerini Hemen Yapıyorum Şimdi Telefon'a Geçiyorum Evet Aygıt Yöneticisinde Sadece Onboard Gözüküyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Reis sen olmasaydin yapamazdim bios dan sadece onboard graphic acikmis pcie/onboard yaptim ekran kartini algilafo

Son düzenleme: