Ekran Kartımda 1 Aydır Ciddi Sorun var

Bu konuyu okuyanlar

Mehmetcan855

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba beyler önceki konumdada demiştim Amd r9 380 4gb ekran kartı sahibiyim ocaktan beri ekran kartımı güncellemediğimden birde yeni oyunlarda fps kaybı yaşadığımdan ekran kartımı güncellemek istedim mayıs 8 deki güncellemeyi attım fakat attıktan sonra doğal oalrak bilgisayara reset attım açıldı 5-6 dakika sonra bi 10 saniye kitlendi sonra siyah ekran olup tekrar geldi ve bu hata oyunlardan beni sürekli atıyor sürekli oluyor

*Ekran kartımı detaylı silip tekrar yükledim
*Üstüne Driver Kurdum
*Slimdriver gibi programlarlada yüklemeye çalıştım
Sonuç budur hala düzelmedi

Not:Ocaktaki Driver kurduğum zaman bu hata gidiyor fakat pugb oynamak istediğim zaman 10 fps kadar düşüş oluyor yani yeni oyunlarda rezalet oluyor

Lütfen yardım edin 1 aydır çözemiyorum bu sorunu

WQADBP.png
[/url][/IMG]
WQADBP.png

W10 bildirim Paneline ise bu hata geliyor

AkQDQr.png

Reaksiyon puanı
227
Merhaba beyler önceki konumdada demiştim Amd r9 380 4gb ekran kartı sahibiyim ocaktan beri ekran kartımı güncellemediğimden birde yeni oyunlarda fps kaybı yaşadığımdan ekran kartımı güncellemek istedim mayıs 8 deki güncellemeyi attım fakat attıktan sonra doğal oalrak bilgisayara reset attım açıldı 5-6 dakika sonra bi 10 saniye kitlendi sonra siyah ekran olup tekrar geldi ve bu hata oyunlardan beni sürekli atıyor sürekli oluyor

*Ekran kartımı detaylı silip tekrar yükledim
*Üstüne Driver Kurdum
*Slimdriver gibi programlarlada yüklemeye çalıştım
Sonuç budur hala düzelmedi

Not:Ocaktaki Driver kurduğum zaman bu hata gidiyor fakat pugb oynamak istediğim zaman 10 fps kadar düşüş oluyor yani yeni oyunlarda rezalet oluyor

Lütfen yardım edin 1 aydır çözemiyorum bu sorunu

WQADBP.png
[/url][/IMG]
WQADBP.png

W10 bildirim Paneline ise bu hata geliyor

AkQDQr.png
Sana tavsiyem temiz bir format atman Windows 10 son sürüm kur. Bilgisayarınında içini adam akıllı bir temizle Driverları sitesinden indir kur. Hala düzelmez ise eski sürüm Driver'a geç veya yeni güncelleme bekle.

Mehmetcan855

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Format en son çözüm tabi formatsız öneri bekliyorum saol onları denedim yalnız hani aşırı bir önerisi olan varsa şu son 1 haftada çözemezsem tek çözüm format