Ekran Kartı

Bu konuyu okuyanlar

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Arkadaşlar 1 yıl önce ekran kartı almıştım bir bilgisayarcıdan kartımda problem cıktı ve garantiye gitmesi gerekiyo 2 yıl garantili fakat aldıgım bilgisayarcı kapandı ulasamıyorum ve elimde sadece ekran kartı kutusu ve imzasız kaşesiz garanti belgesi war garanti belgesinde armada yazıyo ve bildigim kadarıyla metroelektronkten alınmıştı .

Garantiye göndermenin imkanı warmı bu şekilde

erol_1982

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
metroya ulaştırırsan sorun çözülür ürünün üzerinde seri nosundan bulurlar garantisi sorun değil çünkü onlardan çıkış yaptığı tarih saat bellidir.ama uzun bir vakt alabilir tamir yapılırsa 30 gün stokta yoksa 2 ay filan sürer ,ürün yoksa bir yenisi ile değiştirirler

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
O şekilde ilgileniceklerini sanmıyorum ya kaybolur kesin oraya giderse daha önce gönderendin mi hiç bu şekilde

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Eğer Armada yazıyor ise Tedarikçi Armada'dır. Ordaki numarayı arayıp seni yönlendirmelerini isteyebilirsin. Ürününü Tamir etmek/Değiştirmek zorundalar. Vede çok hızlı gerçekleşir bu işlem. Biz çoğu zaman arızalı ürünlerimizi toptancımıza değil de direk tedarikçi firmaya gönderirdik. Daha hızlı yürüyor işlemler. Mesela Airties modemleri direk Airties Türkiye'yi arayarak takip kodu ve Kargo kodu isteyin. Verdikleri kodla yurtiçi kargoya verin maksimum 1 hafta içinde ücretsiz gidip gelsin.

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Elimde fatura falan yok ama sadece imzasız garanti belgesi war

tudRoY

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
fark etmez imzasız olsun. firmaya götürebilirsen kendi elinle götür. benim web-cam telefon hepsi imzasızdı bir sorun çıkmıyor ;) nerden aldığın belli olsun yeter ;)

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Yarın bi arayıp konusayım ozaman belli olur herşey

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Arkadaslar konustum gönderin dediler fakat bir firma ismi sölediler oraya verdim onlar aradıklarında ise Armada ya gönderin demişler ben armadayı aradıgımda onlarda metro ya göndermemi sölemişlerdi yani işin kısası elimde kaldı kaldı yaptıramazmıyım bunu baska bi yerde garanti haricinde tamir yapabilecek bi yer warmı

Bilen warsa lütfen yazsın

mustapha_84

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bende golddan almıştım distribitörde armadaydı 1 ay geçti yenisini verdiler.Bayağı zor durumda kalmıştım.

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Bende golddan almıştım distribitörde armadaydı 1 ay geçti yenisini verdiler.Bayağı zor durumda kalmıştım.

Armadayı arıyorum metro ya gönderin diyo metroya diyorum şurdan gönderin diyo oraya götürüyorum armadadan gönderin diyo garantisi bitcek bunlarla ugrasırken