Ekran Kartı

Bu konuyu okuyanlar

berke3335

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba daha önce bunun için bir konu açmıştım alabileceğimin en iyisinin gt710 olduğu söylenmişti fakat gt 710 dışında gt 730un daha iyi olacağını düşünmekteyim ve merak ettiğim şu ekran kartı ve anakart uyumu pcı express ile mi bağlantılıdır başka bir şeye dikkat etmem gerekir mi ?

gt 730 GeForce GT 730 Grafik Kartı | GeForce|NVIDIA şurada yazan özelliklere sahip pcı express 2.0

anakartım P5GC-MX/1333 | Motherboards | ASUS USA pcı express x16

Herhangi bir uyum sıkıntısı yaşar mıyım ? Yurt dışından amazon üzerinden alacağım o yüzden merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim ayrıca bu sisteme bir de;

core 2 duo e8500 takacağım darboğaz yaşar mıyım ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Yaşamazsında daha iyi modellere bütçen yetiyorsa başka da bakabilirsin

berke3335

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba;
Alabilirsin. Sorun olmaz.
Yaşamazsında daha iyi modellere bütçen yetiyorsa başka da bakabilirsin

İkinize de teşekkür ediyorum amazondan alabileceğim için fiyat farkı çok oluyor oyüzden belki biraz daha para biriktirip başka bir model bakabilirim haklısınız fakat şuanda gt210 kullandığım için bana bir kurtuluş ışığı bu :D teşekkür ederim tekrardan iyi akşamlar iyi forumlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
İkinize de teşekkür ediyorum amazondan alabileceğim için fiyat farkı çok oluyor oyüzden belki biraz daha para biriktirip başka bir model bakabilirim haklısınız fakat şuanda gt210 kullandığım için bana bir kurtuluş ışığı bu :D teşekkür ederim tekrardan iyi akşamlar iyi forumlar
Peki :) Rica ederiz İyi akşamlar