Ekran kartı

Bu konuyu okuyanlar

burdanger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yeni bir pc aldım sony viao sadece ekran kartıyla ilgili bir sorum olucaktı

amd radeon hd 7650m nasıl bir ekran kartı ne biliyim yüksek düzeyde sürekli oyun istemiyorum zaten arasıra arklarla pes 13 atayım yani hic kasmasın birde ptosohop programlarımı kaldırsın tamam yeterli buarada ekran kartıyle belleği 1 gb ama pek sorun oldcağını sanmıyorum yani öyle biliyorum

greywolf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gayet güzel bir ekran kartı olmasına rağmen orta düzey bir ekran kartı. Direct X 11 desteği var. Bununla rahat bir şekilde PES 13 oynarsın. Ancak yeni nesil AMDlerden geride bir teknoloji ki, sen zaten yükse grafik oyun oynamak istemiyorsun. Sony Vaio tecrübelerime dayanarak, bilgisayara fazla yüklenmemen kanısındayım, çünkü ısınma olabilir, ısınma kasmaya da yol açabilir. Ekran kartı belleğinin 1 gb veya 2 gb olması model belli olduktan sonra birşey değiştirmez. Bilgisayarında muhtemelen 2 çekirdekli işlemci(i3) ve 4GB RAM var. Bunlar Photoshop için minimal düzeyde yeterli olur. Benim bilgisyarım i7 olmasına ve 8GB olmasına rağmen photoshopta olduğunda pek diğer program açmamaya özen gösteriyorum. Ancak yine dediğim gib PES oynarsın.