Ekran kartı ve işlemci uyumluluğu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ysn190519

Üyecik
Selamünaleyküm ekran kartım gt 420,işlemcim intel core 2 duo e8500
Darboğaz yaparmı?
(Ram 4gb, 320gb hdd , 120 gb ssd , 500 watt power)

Utkuversus

Dön Gel Biraz Da Cennet Özlesin Seni Atam!
Yönetici
Moderatör
Darboğaz yapmaz.

ForeverPower41

Doçent
Soruyu hangi cümleme sorduğunuzu anlayamadım bu yüzden ikisi içinde cevap vereceğim.
Bu ekran kartıyla birçok oyunu oynarsın fakat yeni nesil oyunlarda bu pek mümkün değil,örnek verebilecek olursam GTA 5 i oynayabilirsin.
Benim E8400 lü sistemimin yanında ikinci elden 150TL ye aldığım Asus 4890 var ve CSGO,LOL gibi oyunlarda düşük ayarlar 60Fps oynayabiliyorum,herhangi bir kasma donma söz konusu olmuyor.

derox01

Üyecik
Selamın aleyküm forumda yeniyim nasıl konu açacağımı bilmiyorumda burdan yazıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz ? Benim pc baya eski bir donanımda foxcoon 2a1b anakart ve amd athlon x2 270u 2.0 işlemci var üzerinde.Ben bu p yi zamanında n11 den almıştım ama pc apu sistem miş.Aradan bir zaman geçtikten sonra ekrana görüntü gelmemeye başladı bende eski pc min ekran kartını takmıştım.Bayadırda lole girerken hata alıyorum artık gına gelmiş vaziyetti.Muhtemel sorun ekran kartıyla alakalı bende ekran kartını değiştirmek istiyrum.Şuanki sistemime hangi ekran kartlarını takabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim.

stat counter