Ekran Kartı Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

MrCrooz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran karti öneri̇leri̇ni̇zi̇ alabi̇li̇li̇rmi̇yi̇m bütçem max 500 tl her oyunu oynayabi̇li̇ceği̇m bi̇r ekran karti öneri̇rseni̇z i̇yi̇ olur teşekkürler

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    7.5 KB · Görüntüleme: 749
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    10.1 KB · Görüntüleme: 518

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Dxdiag fotosunu atsaydın keşke.Neyse bir zamanlar 500TL olanbu ekran kartını öneriyorum.Veya pahalı gelirse şöyle bir şey de olabilir.
Farklı sitelerde daha uyguna bulabilirsin PSU'nun yettiğinden emin ol.

Son düzenleme:

MrCrooz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dxdiag fotosunu atsaydın keşke.Neyse bir zamanlar 500TL olanbu ekran kartını öneriyorum.
Farklı sitelerde daha uyguna bulabilirsin PSU'nun yettiğinden emin ol.
attım bilgileri böyle bir makinaya dandik bir ekran kartı takmışlar nasıl adam ederim bu bilgisayarı ?

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
attım bilgileri böyle bir makinaya dandik bir ekran kartı takmışlar nasıl adam ederim bu bilgisayarı ?
Dostum niye ufak bir karenin resmini atıyosun :D komple DXDİAG 1.Sayfanın resmini at hele bir rahatlıyalım yav.Bakarız yatırıma değer mi.
Speccy indirip onun fotosunu atsan daha iyi olur aslında ram hızını anakart markanı falan da görürdük...

MrCrooz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum niye ufak bir karenin resmini atıyosun :D komple DXDİAG 1.Sayfanın resmini at hele bir rahatlıyalım yav.Bakarız yatırıma değer mi.
Speccy indirip onun fotosunu atsan daha iyi olur aslında ram hızını anakart markanı falan da görürdük...
okey ?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    188.7 KB · Görüntüleme: 702

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Anakart enteresan cihaz laptop sanırım.Ramler 1600Mhz ne iyi ne kötü yani bunlara verdiğim linkteki ekran kartlarından birini tak;
120GB SSD al işletim sistemini içine kur (Format atacaksın yani) hız farkını göreceksin.Bilgisayar bu şekilde şahlanmış olur ;)

MrCrooz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anakart enteresan cihaz laptop sanırım.Ramler 1600Mhz ne iyi ne kötü yani bunlara verdiğim linkteki ekran kartlarından birini tak;
120GB SSD al işletim sistemini içine kur (Format atacaksın yani) hız farkını göreceksin.Bilgisayar bu şekilde şahlanmış olur ;)
linnk?

---- Mesajlar birleştirildi ----

samet link felan vermedin ?

Son düzenleme:

MrCrooz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cevap vermedin hala