Ekran Karti tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

emreyunus97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Isinma olayi beni cok zorluyor kasanin bulunduğu yer sicak oluyor kasa baya isiniyor bu sefer
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsiburada da sapphire ve msi modellerinde iyi indirim var. 2 markada kalitelidir.
2 el garantili alicam o yuzden indirim değil de iyisi lazim

Amd olarak ekran karti na yöneldik ama nvdia da olabilir

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Isinma olayi beni cok zorluyor kasanin bulunduğu yer sicak oluyor kasa baya isiniyor bu sefer

2 el garantili alicam o yuzden indirim değil de iyisi lazim

Amd olarak ekran karti na yöneldik ama nvdia da olabilir
RX ekran kartları genelde Mining denen kartı çok yoran işlemlerde kullanılabiliyor,kart yorulunca da ikinci elde bolca RX 570 bulunabiliyor,temizini bulmak çok zor.Tavsiyem RX 570 i sıfır alman yönünde olur.

emreyunus97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
RX ekran kartları genelde Mining denen kartı çok yoran işlemlerde kullanılabiliyor,kart yorulunca da ikinci elde bolca RX 570 bulunabiliyor,temizini bulmak çok zor.Tavsiyem RX 570 i sıfır alman yönünde olur.
Garantili alsam ginede sıkıntı olurmu

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Garantili alsam ginede sıkıntı olurmu
Miningin zararlarını araştırabilirsin.Bu kartlar 24 saat aralıksız hiç durmadan %100 yani full yük altında dinlenmeden çalışıyor.Bunların sıkıntısı ilerleyen yıllarda sorun çıkartma olasılıklarının fazla olması,yani kısa vadede bir sıkıntıları olmaz fakat sonradan fanlarının bozulması gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor.Garantiler 2 yıl oluyor ama mining bundan daha uzun sürede sorun çıkartabiliyor,işte o zaman garantinin hiç bir anlamı kalmaz.
Bana sıkıntı olmaz dersen alabilirsin fakat ben olsam hiç bir şekilde almazdım.

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Mining olayının yegâne sıkıntısı fanların arıza yapması. Baskıdevre elemanlarında sorun yaşayan tek tük çıkıyor.