Ekran Karti Onerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

jakedaniels

Üyecik
Çok çok teşekkür ederim pc can bulcak sayenizde hocam bi 12 yıl daha yaşar bu şekilde 😂

jakedaniels

Üyecik
Önceki ekran kartı 256 lik ti 256 dan 2 gb a yükselecek çok merak ediyorum nasıl olcak 😊

ForeverPower41

Doçent
1080 p filmleri donmadan izlicem inşallah
Eğer uzun süredir format atmadıysanız virüs vb. şeylerden de olabilir.
Ayrıca internet hızınızla da alakalı bu video donmaları.
Ya da korsan film dizi izliyorsanız internet sitesiyle de ilgili olabilir mesela,iki şeritli bir yol düşünün 1 gidiş 1 dönüş,senin altında son model bir spor araba var ve sen gidişte bomboş dümdüz yolda gidiyorsun son hız(bu senin internetin),sonra gittiğin yerden önemli bilgiyi (Film,dizi videosu) alıyorsun ve geri dönmeye başlıyorsun fakat sitenin altyapısı çok iyi değilse ve yoğunluk varsa dönüş yolunda önündeki arabalardan daha hızlı gidemeyeceğiniz için belli bir hızda gitmek zorunda kalıyorsunuz hatta trafik o kadar çok ki beklemeye başlıyorsunuz (bu filmin donması).

Anlamışsınızdır herhalde birazcık saçmaladım ama internet hızınız hızlı olsun yada sistem çok iyi olsun ama izlediğniz yer kaliteli olsun.Netflix türü resmi sitelerden izlemenizi tavsiye ederim.Çokta pahalı değil zannımca,yada farklı farklı e posta açıp sürekli bedava 1 aylık deneme sürümünü sonsuz bir şekilde kullanabilirsin :)

jakedaniels

Üyecik
Est sacmalamadiniz haklisiniz hocam bende ekran kartı olmadığı için donuyor saniyorum ekran kartı yok peki anakarttanmi besliyor bunu zannedersem öyle

jakedaniels

Üyecik
Şuan da arka sokakları izliyorum kanal d nin resmi sitesinden sunucu yla alakali olabilir ama dedigim gibi sistem çok eski en mantiklisini yapcaz psu işlemci ram ve 2 gb msi anakart hesapladım 723 tl tuttu değer bence de

jakedaniels

Üyecik
4 + 4 yapabilirmıyız yani rami baktım n11 de 4 gb 667 Mhz ramlar var ama anakart desteklermi onu bilmiyorum

jakedaniels

Üyecik
Yalnız işlemciyi 9400Q bulabildim dur gösterim
Intel Core2 Quad Q9400 İşlemci 6M Önbellek, 2.66GHz, 1333 MHz FSB 199,00 TL yerine 136,90 TL
İşlemci bu olcak n11 de bu var 9500 yok😑

jakedaniels

Üyecik
MSI R7 240 2GD3 LPV1 2GB 128Bit 912-V809-1298 DDR3 DVI HDMI VGA 391,09 TL yerine 367,00 TL
Bu ürün hdmi özellikli bu da uyum sağlar demi işlemci ve psu ma almisken daha iyisi olsun hdmi özelliği çok hoşuma gitti

stat counter