Ekran kartı hdmi sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Bu konuyu okuyanlar

Neiyse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar,
Masaüstü bilgisayarımı televizyona hdmi kablosu ile bağlamak istiyorum, televizyon bilgisayarı görüyor ancak görüntü alamıyorum, yetkili firmayı aradığımda bana, televizyonun bir sorunu olmadığını, ayarları bilgisayardan yapmam gerektiğini söylediler, ancak bir türlü bulamıyorum.
Ekran kartım AMD Radeon HD6850 hdmi girişi var , catalyst control center dan bu ayarı yapmaya çalıştım, yapamadım. işletim sistemim win7 64 bit. catalyst contorl center dan değilse nereden yapabilirim?

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Windows Tuşu (alt tuşunun yanındaki pencere iconlu) ile P tuşuna basın.
Çıkan menüden seçiminizi yapın.

Kısaca bağlantıdan sonra mönitör özelliklerinden bağlantıyı tanıtacak görüntü modunu seçmeniz gerek.

Bu videolarda yardımcı olacaktır.
http://www.youtube.com/watch?v=0DC9yaMYbi4

Neiyse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
video çok yardımcı oldu sorun çözüldü teşekkür ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba videoyu izledim ama sorun devam ediyor bende ''sinyal kablosunu kontrol edin'' yazıyor televizyonun ekranında lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende monitör yok hdmı den tv ye baglı ekranda titreme oldu çıkardım yarım saat falan sonra geri taktım ama bir daha hiç görüntü gelmedi yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben windows 8.1 kullanıyorum ekran kartı hd 6870 vga ve hdmı'ı ekran kartına takıyorum ekran çözünürlüğüne geldiğimde algıla diyorum sadece vga yı alıgılıyor benim sorun ilk başdaki arkadaşınki gibi tvyi görüyor ama hiç görüntü aktarmıyor ekran yansıtma felan hiçbişe işe yaramıyo ne yapmalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bilisayarımın hdmı çıkışı yok ekran kartta dvı ce vga var aldığım tv de bu girişler yok hdmı girişi var ne ypmam lazım lütfen yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes ben laptobuma format attırtım hdmı gormuyo goruntu ayarlarında 2 dıye bısıy yok nasıl yapabılırım bı yardımcı olursanı sevınırım

Son mesajlar