Ekran kartı güncellemesinden sonra pc acılmıyor !!

Bu konuyu okuyanlar

yucell81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba.Acer 5920g laptopum var.İnternette gezinirken mavi ekran hatası verdi tekrar pc yi açmak istedim fakat açılmadı.windows amblemi ekrana gelip kaldı.Güvenli modda dahi açamadım.Format attım herşey düzeldi.Tekrar programları yükledim en son da ekran kartının güncel driverını yükledim,malum pc yi yeniden başlat dedim yine aynı sorun oldu windows ambleminde ekran kaldı..tekrar format tekrar ekran kartı güncellemesi yaptım yine aynı sorun.Anladım ki ekran kartı güncelleme ile uğraşınca bu sorunlar çıktı.Yanlız şöyle bi durum dikkatimi çekti bugün yine formatladım bu sefer ekran kartını güncellemeden pc yi kurcaladım bios ekranı ve ms dos ekranında yüklediğim fotoğraftaki gibi nokta nokta çizgiler geldi..daha önce ( 2009 da almıştım pc yi ) o zmandan beri ilk defa bu çizgileri, noktaları ve sorunu yaşıyorum..
Acaba sorun nedir ? ekran kartının düzgün çalışıp çalışmadığını öğrenebileceğim bi program varmı ?

logat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş o cizgilere Leke siler gibi tırnağnla silermisin bakalım bi geçme olacakmı benim monitörde de 3 4 mavi nokta cıkıyor tırnakla siliyorum kayboluor silinmesse ekran kartındandır sorun

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
FurMark ile ekran kartını sınırlarını zorlayarak test edebilirsin.
Bios ayarlarını eğer çok iyi bilmiyorsan fazla kurcalama derim, default ayarlarına yeniden alıp test etmen mümkünmüdür?
Isınma sorunu var mı, bi de hangi işletim sistemini kurdun ?
Kolay Gelsin.