Ekran Kartı Fırınlama Nasıl Yapılmalı ?

Bu konuyu okuyanlar

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
mikrodalgaya koysan ev havaya uçar bu arada :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Biz usb bellek attik kivilcimlar çıkartıyor alışkınlar zaten yaldızlı tabak koymuşlardi onlarda yapıyor.

Sorcares

Optimal Сasual Dating Actual Girls
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Firinlama cok sikintili bir islem.Reballing de yapmadan bilincli sekilde isitma yapilirsa gayette olabilir.Kursunlu lehimler 227 de erir. Selilozik tiner ile on temizlik yapilir.Kademe kademe ve direk chip e mudahale etmeden,once chipin cevresini olacak sekilde max 230 derece kadar (olmasi gereken sınır budur ,aksi takdirde bazi chipler patlat) konturollu olarak yani karttaki ısıyı biyandan takip ederek isitilmalidir.Recinali kaliteli flux kullanilmalidir bu sekilde olmasi gereken yere lehim eridiginde miknatis gibi yapisir,lehimler birbirine karismaz.selilozik tiner ile recina kalintilari temizlenir.chip uzerine isitirken buyuk kup seklinde alüminyum parca koyulursa ve chip etrafini alüminyum folya ile kapatilirsa hatta daha guzel olur.

Ben peçete tavsiye etmiyorum,kompanenleri koparabiliyor bu yontem.onlarca kart duzelttim bu sekilde hicbirinde problem cikmadi ve cikcaginida zannetmiyorum.senelerdir bu sekilde duzeltilip kullanilan kartlar var hic biri tekrar bozulmadi herhangi bi sikayet almadim.

Fırınlama ve bilincsizce yapilan isitma islemlerine bende karsiyim.

Elinde alet edevat olmayan bana mailden ulasabilir ucretsiz yapabilirim.
[email protected]

Son mesajlar