Ekran Kartı Driveri yüklü mü değil mi ?

Bu konuyu okuyanlar

burakcansiz29

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba arkadaslar. Daha 2 ay önce yeni laptop aldım w8 64 bit'di formatladım w7 64 bit yaptım fakat ekran kartı biraz kafamı kurcaladı aygıt yöneticisinde amd radeon hd 7600m series adında bi ekran kartı var fakat masaüstüne/sağtıkla/ekran çözünürlüğü/gelişmiş ayarlar dan ekran kartına bakınca intel(r) hd graphics 4000" yazıyor. ekran kartı paylaşımsız 2 gb var pes 13 oynayacağım zaman özelliklerden baktığımda ram falan iyi yazıyodu ama ekran kartı kötü yazıyodu nasıl oluyoda pes 2013 2 gb ekran kartına kötü diyor kafam hala almıyor yardımcı olursanız çok sevinirim..

Gerekli Resimler ;
Aygıt Yöneticisi :
npjjy.jpg

ekran çözünürlüğü/gelişmiş ayarlar :
npjkq.jpg

dxdiag ekran :
npjlk.jpg

sistem :
npjm8.jpg

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Benim bildiğim bu 2 gb ayrılmış felan değil harici değil yani bir bellekten kullanıyo sadece bir belleği bölmüş harici felan değil benim bildiğim

burakcansiz29

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Seninki harici olabilir tam bilmiyom kardeşime aldık harici diye başkabi bilgisayarcıya sordum harici değil dedi seninki intel hd graphics 4000 di oda bu gibi kesin bişi diyemem seninkine
kardes ilk aldığıımda w8 64 bit ti o zaman 2gb harici 4gb on board olarak gözüküyodu sıkıntı yoktu yani formattan sonra oldu herşey..

burakcansiz29

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Seninki harici olabilir tam bilmiyom kardeşime aldık harici diye başkabi bilgisayarcıya sordum harici değil dedi seninki intel hd graphics 4000 di oda bu gibi kesin bişi diyemem seninkine
ilk aldığımda w8 64 bitti kardeş 2 gb harici 4 gb on board gözüküyodu herşey formattan sonra oldu.

burakcansiz29

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim peki neden oyunun settings bölümünde ekran kartıma kötü diyor ?