Ekran Kartı Driver Yapamıyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

secronty

Üyecik
Öncelikle Selamın Aleyküm
NVİDİA 'NIN ASUS GTX730
Modelini Kullanmaktayım Bir Çok Driver Yapma Şeklini Denedim Yaptıklarımda Olmadı Sizler Tarafınızdan Yardım Bekliyorum
Güncellemeye Çalıştığımda Hata Alıyorum NVIDIA'YA İle Canlı Destek'den Görüştüm Fenni Olduğunu Söylediler En Güncel Sürümüm 390 Olduğunu Söylüyorlar Ama NVIDIA 'nın Sitesinden Baktıgımda 436 Olduğunu Görmekteyim Ekran Kartı DRİVER'inden Dolayı Çok Düşük Fps Alıyorum

WİNDOWS 10 PRO SÜRÜMÜM
of of.png

OnLT

Dekan
Onursal Üye
Ekran kartı sürücü yazılımını manuel indirmek yerine GeForce Experience yazılımı ile otomatik kurulum denediniz mi? Muhtemelen doğru olmayan sürücü yazılımı indiriyorsunuz.

secronty

Üyecik
Ekran kartın gtx 730 değil gt 730 buna göre ara (= asus sana özel üretmedi ise bildiğim kadarı ile gtx 730 diye bir model yok
Takıla Takıla Yazım Hatasına Mı takıldın hocam ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartı sürücü yazılımını manuel indirmek yerine GeForce Experience yazılımı ile otomatik kurulum denediniz mi? Muhtemelen doğru olmayan sürücü yazılımı indiriyorsunuz.
Hocam Aynı Sorun Aynı Hata

sistemim.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

OnLT

Dekan
Onursal Üye
Ekran kartı sürücüsünü tamamen kaldırıp yeniden temiz kurulum yapmayı denediniz mi?

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Editor
GeForce Experience indirip sürücüyü öyle güncellemeyi deneyin birde.

OnLT

Dekan
Onursal Üye

Drift King

Doçent
390 yüklemekten başka çareniz yok, yada Linux dünyasına giriş yapıp en yeni sürümü alıcaksınız.
Windows Update 431 kurabiliyor ve sorunsuz. Neden bu kadar eski sürüm öneriyorsunuz? Windows Update en azından 3-4 aylık kuruyor.

Bu arada aynı sorunu bende yaşıyorum. Laptop GTX 1650'de.

beleşadam

Profesör
Windows Update 431 kurabiliyor ve sorunsuz. Neden bu kadar eski sürüm öneriyorsunuz? Windows Update en azından 3-4 aylık kuruyor.
Adam dediki en yeni sürümde ekran kartı sürücüsü çalışmıyor bende dedimki eski sürücüleri dene belki düzelir.

Drift King

Doçent
stat counter