Bu konuyu okuyanlar

Serhan1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhaba konu yanlış yerde açılmış olabilir ondan ötürü özür dilerim.

Steam üzerinden CS:GO oyununu oynuyorum ve oyunda görmek bazı yerlerde çok zor. Daha iyi görmek için oyunu canlandırmak için SweetFX adında program var fakat bu 3. parti uygulama olduğundan VAC Ban yeme riskin oluyor. Fakat NVIDIA ekran kartı kullananlar ekran bölümününden doygunluğu açınca oyun SweetFX programında olduğu gibi canlanıyor.

Fakat konuya gelmek gerekirse benim bilgisiyarımda sadece fotoğraftaki gibi sadece 3D AYARLAR bölümü var
upload_2017-6-2_0-55-50.png

Fakat alttaki resimde görüldüğü gibi normalde 3D Ayarlar dışında Ekran,Video gibi bölümler olması lazım aşağıda fotoğraftaki gibi :
upload_2017-6-2_0-56-10.png

Bilgisiyarım Asus ROG GR8 konsol pc : GTX 750Ti - intel i7 4510U CPU - 8GB Ram takılı

Bazı arkadaşların dediğine görede leptop işlemcilerinde bu bölümler olmuyormuş o yüzden intelin ekran kartı üzerinden doygunluğu açabilirmişim fakat ordada böyle bir sorun lazım alttaki fotoğraf yapılması gereken :
upload_2017-6-2_0-56-29.png

Fakat bende alttaki fotoğrafta görüldüğü gibi gene bu bölüm yok :
upload_2017-6-2_0-57-17.png

Yardım eden herkese çok teşekkürler yardımlarınızı bekliyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Yardım eden herkese şimdiden çok teşekkürler

Ekli dosyalar

• intel-hd.png
    intel-hd.png
    70.8 KB · Görüntüleme: 947
Son düzenleme:

mehmetari

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Ekran kartının resmi sitesinden güncel driverları yükle olması lazım.

Bir ara bende bu şekilde olmuştu, bu şekilde çözmüştüm.

Serhan1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GeForce Experience driverim güncel o NVIDIA denetim masasıyla birleşik değil mi ? ama yinede güncellemeye çalışayım denetim masasını bu arada Intel driverim güncel

Ant1ka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Masaüstüne sağ tıkla Intel Grafik Ayarları > Ekran > Renk Ayarları