Ekran kartı değisimden sonra oyunlarda yer yer siyah olma

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

PARAzitCELL

Dekan
Ekran kartımla beraber Driver cd si gelmişti ama ben netten indirdim kurdum silip cd dekini kurmayı denicem de cd sürücüm calısmıyor
ekran kartı oyunlarda birincil olarak ve yüksek performansda ayarlı değil mi? hata kodu alan diğer kişiler bu oyunda benzer hatalar alıyormuş zaten...

PARAzitCELL

Dekan
68951

böyle oyunların adlarının yazdığı liste şeklinde bi bölüm olması gerekiyor, eğer orda oyun yoksa eklemek iyi olur.
sıkıntı ile ilgili forum:

seftali2780

Asistan
Ekli dosyayı görüntüle 68951
böyle oyunların adlarının yazdığı liste şeklinde bi bölüm olması gerekiyor, eğer orda oyun yoksa eklemek iyi olur.
sıkıntı ile ilgili forum:
evet var
68952

PARAzitCELL

Dekan
evet çünkü aktif ettim olmadı herseyi denedim ekledim sildim önerebilicegin bi ayar varmı aktif edip deniyim
oyun bende yüklü değil ve hiç oynamadım, verdiğim o forumda oyunun teknik ekibine yazılmış sorun ve ne olmuş pek anlamadım sonucu... :) oyunu indirip bi baksam daha iyi olurdu ama şimdi bakamam :(

seftali2780

Asistan
Diğer oyunlarda sorunsuz çalışıyorsa sıkıntı yok, zaten bu pubg oyunu genel manada çok sorunlu bi oyunmuş.... öle duymuştum. optimizasyon sorunları varmış...
driver oyun kapandıktan sonra bilinmeyen bi hatadan sonra watman ayarları eski haline getirildi bildirimi veriyor

seftali2780

Asistan
bilgisayar hiç bir oyunu açmıyo oyunun ara yüzünden oyuna girince takılıyo ekran gidip geliyo sonra donuyo
Diğer oyunlarda sorunsuz çalışıyorsa sıkıntı yok, zaten bu pubg oyunu genel manada çok sorunlu bi oyunmuş.... öle duymuştum. optimizasyon sorunları varmış...

seftali2780

Asistan
Temiz format atmanız iyi olur, çakışmalar var belli ki...

Konu ile ilgili yeni konu açtım abi detaylı şekilde bilgi verdim yardımcı olursan sevinirim.

seftali2780

Asistan
Temiz format atmanız iyi olur, çakışmalar var belli ki...
işlemcim ekran kartıma darboğaz yapıyo olabilir mi ? yüksek grafikli oyunlarda tam verimli çalışmıyor ekran kartım çünkü bi problem olsa bütün oyunlarda sorun olur ama denemek için zula yı indirdim fazla sistem ve grafik gerektirmeyen oyunu full grafiğe yükselttim sorunsuz takılmadan çalıştı ama pubg de oyunun kapanması yer yer siyah olması ekranın birbirine girmesi gibi şeyler yaşıyorum işlemcim amd phenom ii x4 965 eski bi işlemci ekran kartım da çok yeni bi ekran kartı önceki ekran kartımda eskiydi bi sorun o yüzden cıkmıyordu oyuna girince işlemci sıcaklığım 60 dereceye kadar görüyor

stat counter