Ekran kartı bulma programı en iyisi

Bu konuyu okuyanlar

FerdiCantemur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Everest Ultimate Edition tarih sahnelerinde silindi ve ve yerini AIDA64 yazılımına bıraktı. AIDA64 yazılımına bıraktı.AIDA64, bilgisayarınızın sistemi hakkında bilgi toplayabileceğiniz, sistem testleri yapabileceğiniz, donanımsal ve yazılım olarak bilgisayarınız hakkında bilgi detaylı bilgi veren güzel bir program. Ayrıca bu bilgileri rapor halinde HTML biçiminde wep sayfası şeklinde veya düz metin şeklinde kaydedebilir,, e-mail ile gönderebilir veya yazıcınızdan çıkartabilirsiniz.

ben format attım ekran kartımı bulamadım bu program sayesinde öğrendim

içiniz rahat olsun diye site linki vererek güvenle indirebilirsiinz

indirme linki : http://www.gezginler.net/indir/aida64-extreme-edition-everest-ultimat.html

californ1a

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Güzel kardeşim onların ikiside aynı şey zaten.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Everest Ultimate Edition tarih sahnelerinde silindi ve ve yerini AIDA64 yazılımına bıraktı. AIDA64 yazılımına bıraktı.AIDA64, bilgisayarınızın sistemi hakkında bilgi toplayabileceğiniz, sistem testleri yapabileceğiniz, donanımsal ve yazılım olarak bilgisayarınız hakkında bilgi detaylı bilgi veren güzel bir program. Ayrıca bu bilgileri rapor halinde HTML biçiminde wep sayfası şeklinde veya düz metin şeklinde kaydedebilir,, e-mail ile gönderebilir veya yazıcınızdan çıkartabilirsiniz.

ben format attım ekran kartımı bulamadım bu program sayesinde öğrendim

içiniz rahat olsun diye site linki vererek güvenle indirebilirsiinz

ne yapcaz bunla ?