Ekran Kartı Alana Assassin’s Creed Chronicles: India Bedava

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
MSI Radeon R9 380, R7 370 veya R7 360 serisi ekran kartı al, Assassin’s Creed Chronicles: India oyununa bedava sahip ol. Sınırlı bir süre için geçerli bu fırsatı kaçırma. Dahası ufak bir sürpriz de seni bekliyor.

Assassin’s Creed® Chronicles: India
İzini belli etmeyen bir süikastçi olarak, eski Hint kültürlerinin çarpıcı panoramasına dalıyorsunuz. Assassin’s Creed® Chronicles: India, bizi 1841 yılının Amritsar şehrine, Sih İmparatorluğu ve Doğu Hindistan şirketi arasındaki gerilimin hızla tırmandığı bir zamana gönderiyor. Ünlü Koh-i Nur elmasının bir Tapınak Şovalyesi tarafından çalmaya geldiğinin duyulmasının ardından Arbaaz Mir ve maharajanın yeğeni Prenses Praya Kaur arasında yeni alevlenen aşk tehlikeye girmiştir. Arbaaz hem sevdiğini korumak, hem aşkını canlı tutmak, hem de elması güvende tutmak zorundadır. Bunun için bir taraftan Haşhaşilere ait gizemli bir sandukayı çalması, bir taraftan Tapınak Şovalyelerinin gizli niyetlerini öğrenmesi gereklidir.

Key Features:

• 19. yüzyıl Hindistan'ının büyüleyici atmosferi ve meşhur binaları arasında gezinin.
  • Gölge kadar sessiz bir süikastçi olmanın heyecanını yaşayın
  • Yepyeni Challenge modunu keşfedin.

Oyunla ilgili detaylı bilgi için: Assassin's Creed® Chronicles: India | Gamepage | Official GB site | Ubisoft

1920x550_tr_2.jpg

OYUNA ÜCRETSİZ SAHİP OLMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?
Yeni satın aldığınız MSI ekran kartını aşağıdaki adımları takip ederek kayıt ettirin. Herhangi bir sorun yaşarsanız buradan irtibat kurabilirsiniz..

ADIM 1
MSI kayıt merkezine ulaşın :http://register.msi.com

ADIM 2
Hesabınızla giriş yapın ya da yeni bir hesap oluşturarak MSI üyesi olun.

ADIM 3
Promosyonlara tıklayarak ürününüzü/ürünlerinizi kayıt ettirebilirsiniz.

ADIM 4
Kayıt işlemi sona erdiğinde ekranınıza aktivasyon kodunuz ve takip edeceğiniz diğer adımlar gelecek. Oyun kodunun son kullanma tarihi olan 31 Temmuz 2016'dan önce süreci eksiksiz olarak tamamlayın.