Ehliyet Sınavı Gerçeği!

Bu konuyu okuyanlar

MüktesebaT

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Dayanamıyorum söyleyeceğim:Herkes bayanlar gibi araba sürse kaza oranları %50 azalır.

Oh be söyledim bi yerim eksilmedi.Evet sıkıcı sürüyorlar.Ancak kuralların hepsine uyuyolar.

Haa şu da var.Acemi bir bayan ortalığı tek başına dağıtır.Ben ortalama bi bayan sürücüden bahsediyorum.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Yuh. Cevaplara bakmadan cinsiyeti görünce direk kırmızı çizgi :D

Yalnız haksızlık yapılıyor ama bayanlara :p O kadar da kötü sürücü değiller :p

mperk

Müdavim
Reaksiyon puanı
55
Dayanamıyorum söyleyeceğim:Herkes bayanlar gibi araba sürse kaza oranları %50 azalır.

Oh be söyledim bi yerim eksilmedi.Evet sıkıcı sürüyorlar.Ancak kuralların hepsine uyuyolar.

Haa şu da var.Acemi bir bayan ortalığı tek başına dağıtır.Ben ortalama bi bayan sürücüden bahsediyorum.

Yaw hocam bırak Allah aşkına biri bile yola bakmıyor
Eli işte gözü oynaşta misali dalıp gidiyorlar
Bunu sadece ben söylemiyorum bayanlarda söylüyor kadın kendi ağzıyla söylüyor ya ben kamyon veya büyük araç sollayamıyorum diyor
Şerit değiştirecek aynaya bakmaz şık diye geçer saymakla bitmez ...

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Bayanlar kaza yapmıyor zaten, kazaya sebebiyet veriyor :D :D

MüktesebaT

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Tamam yahu geri aldım sözümü..Bir an kısa devre yaptım zahar:D

Bayan şofömüş pehh :DDD

ds mosx

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Yok arkadaş gerçekten bayanlar araba kullanamıyorrrrrrrrr :D

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Kırmızı ışıkda makyaja başlayıp ışığı unutmasalar bişeyler olur yavaş yavaş..

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Bi gidin allah aşkına. Benim kursumda 30 kız 3 erkek ortalaması var. Amanınnnn

Vendetta_

Müdavim
Reaksiyon puanı
75
Bi gidin allah aşkına. Benim kursumda 30 kız 3 erkek ortalaması var. Amanınnnn
hangi kursa gidiyosun?? benimde ehliyete ihtiyacım var:D

kadınlar dikkatli kullanırlarda, tmm haklısınız kullanırlar
ama abi sen bir tümseğe nasıl minicooperı çıkartırsın ve ortalarsın ya (tümsek ince ve yüksek nasıl olduysa tekerler tümseğin dışında kalmış yani boşta arabanın alt tabanı tümseğin üstünde duruyo :D)
valla imkansızı başarmıştı kadın :D
hatta oraya çıktıktan sonrada utanmayıp kenarda telefonla konuşuyodu :D git saklan bari rezil olma :D:D

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Taksi paralarını verelim, yeter ki çıkmasınlar :mrgreen:

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Trafik'te kazaya sebebiyet veren Trafik'in kaçla aktığı değildir. Şöforlerin trafiğin akış hızına uymamasıdır. Bayan şöforlerin %80'i trafik'in akışının içinde yavaş ve dengesiz gitmektedir, kendileri kaza yapmasalarda kazaya sebebiyet veren çok büyük bir sebebtirler...

since1453

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Peki tabakhaneye b.. yetiştirecekmiş gibi araba sürenlere ne demeli. Koca yolu babasının yoluymuş gibi ortalayıp giden, aynayı uçurup arkasına bakmadan kaçanları mı. Önündeki arabanın arkasına 1 karış mesafeye kadar yaklaşıp artistlik yapanları mı. Yoksa egzosunu patlatıp çıkan sesle orgazm olanları mı sayayım. Trafikte olsun sosyal yaşamda olsun Millet kendi kanunlarını koymuş , devletin sözde kanunları takan kim.

Size bu sabah durakta minibüs beklerken gördüğüm bir olayı anlatayım.
Yaşlı bir teyze bir meyve sandığı kadar bir yerde tesbih,toka felan satıyor. Yanına resmi plakalı bir araba geldi. Kadını yanına çağırdılar. Birşeyler söylüyorlar , arabaya çok yakınım söyledikleri şeyleri azda olsa duyabiliyorum. Telsiz sesleri felan da geliyor. Araba gitti , bende arkasından dayanamayıp kadına ;Teyze yoksa senden para mı istiyorlar diye sordum. Kadın yok yavrum istemiyorlar felan dedi. Biraz zorlayınca arada bir geliyorlar olursa veriyorum dedi. Hangi akla hizmetle bu adamlar resmi plakalı araçla gezip birde milletten haraç alıyorlar inanılır gibi değil. Mubarek ramazan ayında o kadından 10 TL alsan ne olur. Diğer bir değişle kadını dilenciliğe teşvik ediyorlar. Kadının söylediklerinden sonra neredeyse sinirimden ağlıyacakdım. Plakayı almadığıma pişman olup bindim arabaya aynı tas aynı hamam devam.

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Kursun ilk gününde iki sınıfa ayrılmadan önce sınıfın istatiğini yazıyorum 80 kız 10 erkek. Bir baktım şöyle la dedim alayı birden trafiğe çıksa ne olur acaba :D

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Erkekler araba ile bütünleşir, kadınlar ise kendilerinden ayrı bir makine olarak görürmüş. :)

Reaksiyon puanı
7
Bayan şöförün iyisi yok arkadaş. Ya mükemmeli var (Allah karşı karşıya getirmesin harbi sürücüler yani :D) yada berbatı böyle oluncada %10'luk bir oranı mükemmeliğe erişebiliyor :mrgreen:

Eflay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bayanların iyi kullandığı söylenemez, trafikde görüyoruz şerit değitiremiyorlar,araç sollayamıyorlar, yokuşda dursalar kalkamıyorlar,aracı park edemiyorlar.... diye saysak uzaarr gider.

Fakat değinmemiz gereken başka bir konu var bence, tamam bayanlar bunu yapamıyor.

peki emniyet şeridine girenler ve o şeridi kapatanlar tıkayanlara ne demeli? bunlar emniyet şeridine girmemeyi başarabilirler değil mi?

daha 15 dakika önce bindiğim otobüsün hemen önünde aynı hat otobüsü vardı farkı açayım durağa erken gireyim diye emniyet şeridine girdi şansına trafik polisi vardı ve durdurdu benimde ne yalan söyliyeyim hoşuma gitti...

Her sabah işe gelirken görüüyorum artık kamera ile çekip internete mi versem diye düşünüyorum yada görüntüleri emniyete verip plakalara ceza verilmesini sağlayabilirim
Her gün sabah emniyet şeridi en az 2 km tıkanır mı?

sonuç olarak kadınlar trafik de bilmeden hata yapıyo olabilirler, hatta yapıyorlar, ama bilerek hata yapanlara ne demeli? :(

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
sol şeritte 60 km hızla ilerledikleri için olabilir belki bu ön yargı veya sinyalsiz soldan sağa geçtikleri için de olabilir. yada yol ayrımında kararsız kalıp durakladıkları için de olabilir. ama en büyük neden dar sokaklarda park ederken 30 dk geçirmeleri ve sokağı trafiğe kapatmalarıdır.

kötü kullanıyorlar yok ki başka açıklaması

yavuz_4106

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Babamdan aldığım direksiyon dersi sonucu aldığım ders ;

- oğlum bak öndeki kadın ne yapacağı belli olmaz gözünü ayırma mesafeyi uzun tut önüne biri çıksın hemen yavaşlar sonra vurursun arkadan...
geç geç sağa geç (kadın solda ve basmıyo ya :))

magnet

Asistan
Reaksiyon puanı
5
bi' abim "Arabalardan aynaları ve yansıtan cisimleri çıkarsınlar ozaman bayanlar güzel araba sürebilir." demişti =D=D hakkatende öyle =D abi Sabit Disk in içindeki plaktan yansımasını görüp makyaj yapan bayanlar gördüm ben =D=D=D=D==D=D

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73
geçen maksimum 60la gidilebilecek bir yolda bir kadın 12 ile gidip 3 arabanın hasarlanmasına sebepğ oldu

ayrıca ben de direksiyon sınavıjnı torpille geçtim :D