Edius hakkında öneri

Bu konuyu okuyanlar

Stajyero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba öncelikle 19 yaşındayım ve yeni bir sektöre atıldım daha önce hiç bir yazılım,grafik,kurgu,montaj deneyimim olmadı bilgisayarı sadece oyun amaçlı ve internette ödev araştırması , dizi , film vb. şeyler için kullandım.Çalışmakta olduğum yer prodüksiyon şirketi diyeceksiniz ki bu çocuk nasıl girdi sahibi eniştem olduğu için biraz torpil yaptık mecburduk eleman arıyorlardı ve bu tarz şeylerde yapabileceğimi öngördüler sağolsunlar gözü kapalı aldılar işe binevi stajer gibi çalışıyorum önümde 1 ay gibi bir süre var burada kullanılan programlar genellikle After Effects - Premier Pro - Photoshop - EDIUS
ben EDIUS'u en kolay nereden ve nasıl öğrenebilirim bu işin inceliklerinide öğrenmek isterim kusura bakmayın uzun oldu hakkınızı helal edin kendimi açıklamak istedim.Şimdiden teşekkürler saygılar.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Edius kullanmasını bilene çok yönlü dehşet bir program.

Buralardan destek alabilirsin. Önemli olan doğru render almayı bil, kısayol tuşlarını öğren, timeline'ı doğru kullanmayı öğren. Edius 6.01 her zaman favorim olmuştur. İngilizce dilin varsa anlarsın zaten.

Stajyero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ediyorum. İngilizcem maalesef biraz geriledi ama bu programlar sayesinde daha da geliştiriyorum render konusunda biraz zorlanıyorum burada çalışan abi sağolsun o konuda yardımcı oluyor. Kısayol tuşları ise onları da zamanla zaten ezberliyorum. Edius 7 kullanıyorum bu arada