Editing İçin Laptop Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar herkese selamlar. DaVinci Resolve, Adobe Premiere, Photoshop vb. programlar için maksimum 3500 TL'lik bir laptop arıyorum. Önerisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler.

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
M

Murat Burç

SDN Okuru
TN Panel daha mı kötü yani hocam yoksa daha mı iyi?
Görüş açısı dar. Mükemmel konumda ayarlamalı ve bakmalısın ki iyi performans alasın o konumda bile IPS'Den kötü
TN panel tepki süresi ile öne çıkıyor. Bu fiyatta başka IPS cihazlara bak. Bİr kaç model bul al alma diyelim 7700 HQ gtx 1050'li li cihazları indirimde yakalayabilirsin beki

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Görüş açısı dar. Mükemmel konumda ayarlamalı ve bakmalısın ki iyi performans alasın o konumda bile IPS'Den kötü
TN panel tepki süresi ile öne çıkıyor. Bu fiyatta başka IPS cihazlara bak. Bİr kaç model bul al alma diyelim 7700 HQ gtx 1050'li li cihazları indirimde yakalayabilirsin beki
Tekrar teşekkürler. Bu fiyat aralığında bu özelliklerde çok seçenek yok anladığım kadarıyla. IPS model bulamazsak bunlardan birini alacağız el mahkum :)
Bir de Monster'ın şöyle modeli var: Abra A5 V12.1.2 15.6" Oyun Bilgisayarı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sen indirim takip et güzel modeller oluyor gitti gidiyorda falan. HP'nin 7700 hq ve 1050lili modelini gece. 3600e gördüm bir araştır

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Aman hocam HP den uzak dur.Bu kadar sıkıntılı bir marka görmedim.Bilgisayar durduk yere sıkıntı çıkarıyor.Tamir etmen gerek veya içini açman lazım ne kadar parça varsa hepsini vidalamislar sadece içini açmak 1 saatini alır.Bütün modelleri böyle.Bir de hayatında hiç karşılaşmayacagin sorunları durduk yere veriyor.Dell al güvende kal.O fiyata alacağın tek fanli HP lerden kat kat iyi soğutmaya sahip.TN panel de ise bilgisayarın karşısında dur yeter.

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Aman hocam HP den uzak dur.Bu kadar sıkıntılı bir marka görmedim.Bilgisayar durduk yere sıkıntı çıkarıyor.Tamir etmen gerek veya içini açman lazım ne kadar parça varsa hepsini vidalamislar sadece içini açmak 1 saatini alır.Bütün modelleri böyle.Bir de hayatında hiç karşılaşmayacagin sorunları durduk yere veriyor.Dell al güvende kal.O fiyata alacağın tek fanli HP lerden kat kat iyi soğutmaya sahip.TN panel de ise bilgisayarın karşısında dur yeter.
Ben de sizin gibi düşünüyordum. Hp'ye pek sıcak bakamıyorum. Aklımdaki iki marka Dell ve Asus.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Bu Asus u da önermiyorum çünkü tek fanli ve ısınma yapıyor.Ayrıca RAM onboard.Bak burada kendi blogumda 1050Ti ve i7 li modelinin incelemesini yaptım.Soğutma ve diğer şeyler için fikir alabilirsin.

Dell Inspıron 7567 İnceleme