Ece Seçkin'den Boyuyla Dalga Geçenlere Olay Cevap!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Pop müziğin aranan isimlerinden biri olan Ece Seçkin'in hakkında hemen hemen her şey merak ediliyor. Sesiyle olduğu kadar güzelliğiyle de ön plana çıkan Ece Seçkin, kendiyle de oldukça barışık. Ece Seçkin'in en çok merak edilen ise boyunun kaç cm olduğu. Bu konunun devamlı gündeme gelmesini ti'ye alan Ece Seçkin 28'inci doğum gününde çarpıcı bir paylaşımda bulundu. İşte Ece Seçkin ve diğer ünlülerin boyları...

Ece Seçkin boyuyla dalga geçenlere meydan okudu
28 yaşına giren Ece Seçkin'e nişanlısı Porsche marka bir otomobil hediye etti

28'inci yaş gününü kutlayan Ece Seçkin'e pilot nişanlısı Çağrı Terlemez 600.000 pound değerinde Porsche marka bir araba aldı.

Ece Seçkin, "Boyumla dalga geçen tüm kızlara 1.50 şansı ve yere yakınlığı diliyorum." dedi.

Doğum gününden bir fotoğraf paylaşan Ece Seçkin şu notu düştü:

Biricik ekibim, dostlarım, ailem ve canım aşkım… Bana sizlere sahip olmanın mutluluğunu bir kere daha yaşattınız.

Sizler sayesinde bir kere daha şükrettim ve teşekkür ettim hayatıma...Sizlerden de binlerce doğum günü mesajı ve güzel dilek aldım.

Yeni yaşımı kutlayan şans ve başarı dileyen herkese sonsuz teşekkür ederim. Tanıdığım tanımadığım ama varlığını her daim kalbimde hissettiğim herkes için sağlık, mutluluk ve aşk dilerim.

Yeni yaş bana yeni şarkılar, daha çok dans, daha çok müzik, daha büyük hayaller getirsin. Ayrıca fan'larımın doğum günüm için yaptığı fidan bağışını da söylemeden geçemeyeceğim. Beni bir kez daha gururlandırdınız... Hepiniz iyi ki varsınız. Sizi çok seviyorum.

Kaynak: AHaber

KİŞİSEL YORUMUM; Öncelikle eskiden burda olanlar bilir çok nadir açtığım konulara yorum eklerim. Ece seçkin yüzyılın hareketini yapmış :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Zaten o çok tatlı hatun maşAllah iyi seneler iyi yaşlar.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
691
boyu kısa ama yüzü çok tatlı , o boy ile alakası yok ama onunla dalga geçenlere baksan aynı anda 4damar yolunda tıkanır

Özgür Cebeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi insana uzun diye neden dalga gecilmiyo acaba kisa yerine

yolgezer74

Doçent
Reaksiyon puanı
159
ben konuya farklı bi açıdan bakıyorum.
biri ile insanlar dalga geçiyorsa bu ya o insanların aymazlığından ya da dalga geçilen kişide gördükleri bi zaaftan ötürüdür.
yani sezen aksu da 1.50 boyunda idi. yanlış hatırlamıyorsam adile naşit de kısacık bi kadındı rahmetli.
e onlarla neden dalga geçilmedi? hatta minik kuş yakıştırması yapılınca hiç umursamadı bile sezen aksu. hatta "halkım beni böyle sevdi" diye kabullendi bile.
e neden şimdi boyu söz konusu edildi diye böyle söylemler giriyor ki ece seçkin?
abi türk insanı bu boyun ortadır vasat diye kafaya alır. uzunsundur kazulet der. ha çok da sert çıkmış sayılmaz ama bence hiç umursamaya dabilirdi. bilmiyorum. belki de bu saydığım sanatçılar zamanında çıtayı arşa çıkardığı için de yeni şarkıcılardan aynı efendiliği beklemek yanlış olsa da bekliyor insan.

maviskiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kadın herşeyiyle güzel daha en olsun :) porsche de kapmış tamam işte :))

kaliber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
ece seçkin ve merve özbey gerçekten çok tatlı sanatçılar ve başarılı sanatçılardandır