Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Yönetici
Moderatör
Katılım
24 May 2017
Mesajlar
5,702
Puanları
83
Konum
Elazığ
Ece Seçkin uzun zamandır aşk yaşadığı Çağrı Terlemez ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Mutlu çift dün akşam aile yakınları ve dostlarının katıldığı bir törenle nişan yüzüklerini taktı.Ece Seçkin uzun zamandır aşk yaşadığı Çağrı Terlemez ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Mutlu çift dün akşam aile yakınları ve dostlarının katıldığı bir törenle nişan yüzüklerini taktı.


Şarkıcı Ece Seçkin pilot sevgilisi Çağrı Terlemez ile nişanlandı. Kız isteme ve nişan töreninin bir arada yapıldığı gecede eğlenceli anlar yaşandı.


Ece Seçkin elleriyle hazırladığı kahveyi misafirlere servis etti.


Mutlu çiftin bu özel gecesinden renkli kareler sosyal medyada paylaşıldı. Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğraflara 'tebrik' yorumları yapıldı.


Ece Seçkin pilot nişanlısı Çağrı Terlemez'le tanışmasını şu sözlerle anlatmıştı; Nişanlım bir pilot. Çağrı ile uçakta tanıştık.


O da yolcuydu. Son dakika bindi uçağa. Onu gördüğüm an, “Ben bu adamla evleneceğim” dedim.


Onu önceden tanıyor gibiydim. Sanki beynimde bir şey hazırmış ve onu bekliyormuş gibiydim. Çağrı’nın yanında ekibimden biri oturuyordu. Uçak yerdeyken mesaj attım, “Hemen yanında oturan adamla tanış ve beni tanıştır. Onunla evleneceğim” diye.


Arkadaşımla telefon alışverişi yapmışlar. Ertesi gün arkadaşımı arayıp bana el yapımı bir hediye yaptırdığını söylemiş. Ardından WhatsApp üzerinden yazıştık. Liseli âşıklar gibiydik.
Yaşadığımız, aşkın da ötesinde; arkadaşlık, abi-kardeşlik, her şey var ilişkimizde. Bu yüzden onu sadece eşim ya da sevgilim diye adlandırmak aramızdaki şeyi küçümsemek gibi geliyor.


Kaynak: Hürriyet
 

SwateR

Dekan
Katılım
19 Nis 2009
Mesajlar
9,773
Puanları
83
Ece Seçkin ekibinden birine: "Hemen yanında oturan adamla tanış ve beni tanıştır. Onunla evleneceğim"
Biz de inandık. Bakalım kaç ay dayanabilecek.
 
Üst
stat counter