Ece Seçkin: Jennifer Lopez'i Geçtim!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
TV8 ekranında Eser Yenenler’in sunduğu 'EYS Show'a konuk olan şarkıcı Ece Seçkin, samimi itiraflarda bulundu.

Ece Seçkin: Jennifer Lopez'i geçtim

Nişanlılık sürecinden bahseden Ece Seçkin, şu anda gündeminde evlilik olmadığını ve nişanlılığın tadını çıkartmak istediğini söyledi.
"BEN AYIP ETMİŞİM"
Ece Seçkin'in parmağındaki tektaş yüzüğe takılan Eser Yenenler'in, "O neden o kadar büyük? Ben galiba ayıp etmişim. Benim aldığım yüzük, bunun 5'de 1'i" sözleri herkesi kahkahaya boğdu.
"Sahte hesap kullanıyor musun?" sorusuna ünlü şarkıcı, "Evet kullanıyorum. Aslında bizim bir tane fake hesabımız var kız arkadaşlarımla beraber. Böyle 7 kişi falan kullanıyoruz biz o hesabı. Genelde kızlar eski sevgililerini stolklamak için kullanıyor. Ben çok fazla girmiyorum. Ama bazen böyle birisine bakmak istediğim zaman girdiğim kullandığım oluyor" cevabını verdi.
"YANLIŞLIKLA HUKUK FAKÜLTESİNİ KAZANDIM"
Şarkıcılık dışında hukuk fakültesi öğrencisi olan Ece Seçkin, neden bu bölümü seçtiğini açıkladı: "Aslında hukuk fakültesini yanlışlıkla kazandım. Çevremde arkadaşlarım sürekli böyle ders çalışıyorlar ve iyi yerlere geliyorlardı. Ben de biraz hırslı bir insanımdır. Bende o dönemde baya ders çalıştım. 'Nasıl olsa kazanamam' diyerek girdiğim sınavda, hukuk fakültesini kazandım. Fakat şu anda dondurdum.
"SAHNEDE SÖYLEDİĞİM ŞARKILARI SÖYLEMEK YÜREK İSTER"
Yıldız Tilbe'nin tribute albümden seslendirdiği 'Vazgeçtim' şarkısı için aldığı yorumları hatırlatan Ece Seçkin, "Benim sahnede söylediğim hareketli şarkıları, bu tonda ve dans ederek söylemek gerçekten yürek ister. Öyle o kadar kolay değil gerçekten" açıklamasında bulundu.
YouTube'daki şarkılarının tıklanmasının fake olduğu yorumlarını asla kabul etmediğini vurgulayan Seçkin, "Bakıyorlar Jennifer Lopez 60 milyon izlenmiş. Ben 120 milyon izlenmişim. Hemensahte izlenme yorumları geliyor. Yani geçtim yapacak birşey yok, Jennifer Lopez'i geçtim ve ondan çok dinlendim" ifadelerini kullandı.
"ENRIQUE IGLESIAS BENİ DÜET İÇİN ÇAĞIRDI"
İspanyol yıldız Enrique Iglesias ile düet yaptıklarını ve önümüzdeki aylarda bu düetin yayınlanacağı müjdesini veren şarkıcı, "Ben ona değil, o bana ulaştı. Ben nasıl ulaşayım ona? İnternet üzerinden şarkılarıma denk gelmiş ve beğenmiş. Onlar da bize ulaştılar. Tabii böyle bir düet teklifi gelince hemen kabul ettim. Hem İngilizce hem de Türkçe okudum güzel oldu. Fakat daha fazla bilgi vermem yasak olduğu için şu anda sadece bu kadarını söyleyebiliyorum" şeklinde konuştu.
"TUNCAY ŞANLI'YA AŞIKTIM"
Eser Yenenler gibi koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Ece Seçkin, "Çocukken Tuncay Şanlı'ya aşıktım. Hani gerçekten benim çocukluk aşkımdı o" sözleriyle şaşırtı.

Kaynak: Milliyet