Ebay güvenli mi bu ürün alınırmı

Bu konuyu okuyanlar

İsmailkrmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ebay güvenli sitedir. Ancak linkte belirttiğiniz ürünün Türkiye'ye gönderimi yoktur.
Çok teşekkür ederim fakat ebayda aşırı derece ucuz ürünler görüyorum doğrumudur ve ürünün türkiye gönderimi olup olmadığı nerede yazıyor acaba?

SmH51

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Çok teşekkür ederim fakat ebayda aşırı derece ucuz ürünler görüyorum doğrumudur ve ürünün türkiye gönderimi olup olmadığı nerede yazıyor acaba?
Çoğu ürün yurtdışında ucuzdur. Ancak getirtmesi biraz pahalı olabiliyor. Eğer 30 Euro üzeri bir ürün alırsın gümrükte geçerken ayrıyeten vergi ödemek zorunda kalırsın. (Tabi ödesen dahi bazı ürünler yinede ucuza mal oluyor) Nakliye'ye gelecek olursak ürünün alt tarafında nakliye kısmı var orada yazıyor. Mesela gönderdiğin linkteki üründe "Versand:Möglicherweise kein Versand nach Türkei" yazıyor.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Amazon bi tık daha güvenli. Eğer aynı ürünün benzer fiyatlısı orada varsa Amazonu tercih etmeni öneririm.

İsmailkrmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok teşekkürler anladım fakat aşırı ucuz derken mesela tr de 600 tl olan bi ürünü wish de 100tlye buldum acaba güvenebilirmiyim (pek sanmıyorum ama )