EarnMoneyUs ile sizde kazanmaya başlayın

Bu konuyu okuyanlar

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Earnmoneyus internetten para kazanabileceğiniz sitelerden biri.Site daha dün kuruldu.13 Ocak...

PTS sistemi ile çalışıyor yani üye ol kazan.Sitenin offers bölümündeki tekliflere üye oluyorsunuz marked offer butonuna tıklayıp kayıt olduğunuz teklifleri admine gönderiyorsunuz.

Admin kayıt olduğunuzu görürse yani onun hesabında kayıtlı olduğunuz görünürse hesabınıza parayı ekliyor.Hesapta minimum 0.5$ olduğunda paypal hesabınıza ödeme isteyebiliyorsunuz.Ki bu işlerden anlayanlar bilir kimse 0.5$ minimum ödeme koymaz.

Sitenin adminini tanıyorum kendisi arkadaşım olur. :D Admin lockerzturkiye.com da yönetici olan david67'dir.

Şu an için sitede 6-7 teklif var bu teklifler daha sonraki zamanlarda giderek artacak.

Günlük kazanç 0.75$'a kadar çıkıyor.

Siteye ilk üye olduğunuzda 0.10$ bonus koyuyor hesaba. :) Referans sistemi var onuda açıklayayım.Sizin linkinizden üye olan kişi sizin referansınız oluyor ve referans bir teklif tamamladığında 0.1$ kazanıyorsa bunun 'u yani 0.01$ sizin hesabınıza aktarılıyor.

Siteden 2 gün içinde çok fazla kasmadan aldığım ödemeyi koyayım ki kimse güvenilmez gözüyle bakmasın. :)

hCInd.png

Siteye ulaşmak için tıklayın.

Referanslı linkimden üye olmak için de buraya tıklayın. :D Herhangi bir sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım. :)

SaTa

Asistan
Reaksiyon puanı
9
PayPal hesabını nerde kullanabiliriz ? Paypal a kayıtta +18 sınırlaması var mı ?

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Referansın ile üye oldum bir deneyelim teşekkürler :)

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Sorusu olan arkadaşlar pm atmak yerine buradan sorabilirler. :)

SaTa

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Referansın ile başlıyorum haydi hayırlısı ilgin için teşekkürler ..

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Rica ederim. :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Bu arada hatırlatayım admin minimum ödemeyi 4$'a yükseltti herkes bir günde teklifleri tamamlayıp ödeme isteyince. :D

Bu arada hatırlatayım admin minimum ödemeyi 4$'a yükseltti herkes bir günde teklifleri tamamlayıp ödeme isteyince. :D

bager1222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Referansından kayıt oldum :) 4$ tahminen ne kadar sürede yapabilirim

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Tam olarak ne yapıyoruz biz bu siteyle şimdi ? :) Reklam mı tıklayacaz...? :)

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Reklamlara tıklama yok.Verdiği bannerlara üye olup tekliflerdeki şartları yerine getirerek marked butonuna tıklayacaksınız.

Az önce ikinci ödememi aldım arkadaşlar. :) Güven konusunda sıkıntınız olmasın. Tek dikkat etmeniz gereken teklifleri yerine getirirken dikkat ederek hareket etmeniz ve tekliflerin altındaki şartları yerine getirmeniz. ;)

0l2Uy.png

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
@dgncn Bannerlara üye olurken ne gibi hususlara dikkat etcez bi kaç ayrıntı daha belirtebilir misin? Bide şimdi yeni bir pay-pal hesabı kuruyorum kendime. Onaylarken 1$ gidiyor dimi kredi kartı hesabımdan? Sonra onu nasıl geri alıyoduk?

Sitede yanda ki chat kutusunda okudum. 7 günde 4$ anca oluyormuş. Teklifler her gece 00.00da onaylanıyormuş falan. Üye olmak isteyenleri bilgilendirmek istedim. Pay-pal soruma cevap olabilecek biri var mı?

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
@dgncn Bannerlara üye olurken ne gibi hususlara dikkat etcez bi kaç ayrıntı daha belirtebilir misin? Bide şimdi yeni bir pay-pal hesabı kuruyorum kendime. Onaylarken 1$ gidiyor dimi kredi kartı hesabımdan? Sonra onu nasıl geri alıyoduk?
Banner altlarında Requirements kısmında nasıl yapmanız gerekenler yazıyor Bir günde 0.30 kazanıyorsunuz şu an için.Pazartesileri teklif sayıları artıyor 0.75'e kadar çıkıyor.Hergün ip değiştirmen ve çerezleri temizledikten sonra üye olman gerekir.O kredi kartı sorusunuda yanlış hatırlamıyorsam paypal otomatik hesabın içine ekliyordu.Ayrıntılı bilgileri sitedeki chat bölümündende sorabilirsin.

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Banner altlarında Requirements kısmında nasıl yapmanız gerekenler yazıyor Bir günde 0.30 kazanıyorsunuz şu an için.Pazartesileri teklif sayıları artıyor 0.75'e kadar çıkıyor.Hergün ip değiştirmen ve çerezleri temizledikten sonra üye olman gerekir.O kredi kartı sorusunuda yanlış hatırlamıyorsam paypal otomatik hesabın içine ekliyordu.Ayrıntılı bilgileri sitedeki chat bölümündende sorabilirsin.

Çok teşekür ederim pay-pal hesabımı yarattım. Fakat her gün ip değiştirmen ve çerez silcen dedin. Bunu neden yapcaz?

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Çok teşekür ederim pay-pal hesabımı yarattım. Fakat her gün ip değiştirmen ve çerez silcen dedin. Bunu neden yapcaz?
Çerez silme zor iş değil eğer chrome kullanıyorsan her gün gizli sekme kullanarak teklifleri tamamlarsın ama üyelikleri tamamlamak için her gün modemini kapatıp açmalısınçünkü siteler daha önce üyeliğini aynı ip ile yaparken saymayacağı için teklifte onaylanmaz.Eğer statik ip ise bu durum söz konusu olmayacağı için işlemler yalan olur. :D

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Çerez silme zor iş değil eğer chrome kullanıyorsan her gün gizli sekme kullanarak teklifleri tamamlarsın ama üyelikleri tamamlamak için her gün modemini kapatıp açmalısınçünkü siteler daha önce üyeliğini aynı ip ile yaparken saymayacağı için teklifte onaylanmaz.Eğer statik ip ise bu durum söz konusu olmayacağı için işlemler yalan olur. :D

Çerez silmek çok kolay,IP değiştirmek de modemi kapatıp açınca oluyo dimi? Bide bu bannerlra uye olcaz ya bi kaç kişi uye mi yapcaz o bannerlara ayrıca? Bu son sorumdu peşini bırakcam sonra söz. :p

Son pay-pal sorusu: Ödeme alırken biz mesela o siteden bizden para kesiliyo mu?

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Ip için modemi kapatıp açman yeterli yani ip adresinin değişmesi yeterli ama proxy kullanma sistem onu çözüyor ayrıca multi üyelikte tavsiye etmem yakalanırsın daha kötü olur. :) Bannerlara kimseyi üye yapman gerekmez sadece kendin üye ol mark tuşu ile gönder admin gece 12-1 gibi onaylayıp hesabına yansıtır parayı.Ödeme alırkende senin parandan kesinti yapmıyor. :)

Ne kazandıysan o kadarını alırsın. :)

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Ip için modemi kapatıp açman yeterli yani ip adresinin değişmesi yeterli ama proxy kullanma sistem onu çözüyor ayrıca multi üyelikte tavsiye etmem yakalanırsın daha kötü olur. :) Bannerlara kimseyi üye yapman gerekmez sadece kendin üye ol mark tuşu ile gönder admin gece 12-1 gibi onaylayıp hesabına yansıtır parayı.Ödeme alırkende senin parandan kesinti yapmıyor. :)

Ne kazandıysan o kadarını alırsın. :)

Hmm baya bi bilgilendim. Ref linkinden birazdan üye olcam. İyi kazançlar sana da banada :p

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Yeni ödemem

kqlhh.png

Bu işlerde hevesli varsa ilk sayfadaki linklerden bekleriz. :)

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
hehe. iyi de hergun yeni mail hesabi mi aciyosunuz uye olurken ;P
tam anlamadim mail gerekmiyomu bu seylere uye olurken :D

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Evet her gün yeni bir mail hesabı gerek ya da bir günde 20 mail açarsın 20 gün sırayla kullanırsın. :)