E-sporcular Tahmini Ne Kadar Kazanıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

FlexsNutella

Doçent
Hayatım oyun oynamakla geçti tam benlik sabah kalkıyorum oturuyorum başına gece 12 de kalkıyorum genelde :D
bazı molalar hariç yani xD

bahadirmert

Üyecik
Hayatım oyun oynamakla geçti tam benlik sabah kalkıyorum oturuyorum başına gece 12 de kalkıyorum genelde :D
bazı molalar hariç yani xD
Anladım dostum. Lol tarzı oyunlar oynuyorsan twitter üzerinden takım menajerlerine mesaj at. Kısa süre içinde dönüş yapacaklardır.

deter1

Üyecik
Bununla alakalı Youtube'de bir sürü videolar var türkiye liginde oynayan League of Legends oyuncuları yani çok para kazansan bile kesinlikle yatırım yapmalısın sonuçta sonsuza kadar bu meslekte olacağın belli değil fakat benim bildiğim gerçektende az kazanmadıkları. iyi forumlar

tribal1

Üyecik
Hiç kazanamayan çok, çok kazanan az var. Gelir elde etmek için cidden iyilerden bir tanesi olmak gerekiyor. Mesela burada rakamlardan bahsedilmiş. Ama bu dünyada sayılı insanın kazandığı rakamlar.

E-Sporcu olmak sanıldığı kadar kolay değil. Bu konuda keyif ile oynamak başka şey profesyonel olarak oynamak başka şey. Gündüz gece sürekli oynayıp alıştırma yapmalısın ve bu durum artık tamamiyle iş olarak geliyor tabiki.

maho1212

Üyecik
elwind (lol oyuncusu) yıllık 60-100 bin TL arası anlaşma imzaladığını söylüyordu e-sporculuğu bıraktıktan sonraki yayınlarında. Onun dışında turnuvalara ne kadar katılırsan, internet turnuvaları esl, faceit gibi sitelerde de kendin kazanabiliyorsun. Şu yazıyı okumanıda tavsiye ederim: gerçek para kazandıran oyunlar sadece LOL değil iyi olduğun (online olan) her oyunda para kazanabilirsin.

stat counter