E sigara Antalya içerisinde satıcı önerisi olan var mı?

Bu konuyu okuyanlar

baysam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Merhabalar herkese Antalya içerisinde e sigara satan bildiğiniz bir firma ya da şahıs varmıdır arkadaşlar? Daha önce satın aldığım bir cihaz arızalandı satın aldığım adam telefonlarıma bile bakmıyor, önerileriniz varsa memnun olurum. Bu arada önceki kullandığım marka vaporesso revenger dı.

muhuzar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
hocam antalyada birçok ürünümü (likit, yedek parça ağızlık vs.) şu satıcıdan sipariş veriyorum sorunsuz şekilde ücretsiz teslim ediyorlar tavsiye ederim (genelde pod mod kategorisindeki ürünleri çok bulunuyor) Elektronik Sigara Antalya Satış Noktası

baysam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
çok teşekkürler dostum, arayacağım yarın bakalım inşallah sorunsuz bir satıcıdır, sapasağlam cihazların bozulmasından nefret ediyorum, bu arada likit çeşitleri nasıl önerin varmı?

hocam antalyada birçok ürünümü (likit, yedek parça ağızlık vs.) şu satıcıdan sipariş veriyorum sorunsuz şekilde ücretsiz teslim ediyorlar tavsiye ederim (genelde pod mod kategorisindeki ürünleri çok bulunuyor) Elektronik Sigara Antalya Satış Noktası

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,913
Hocam günde 1 paket muratti içen bir adam sizce likiti kaçlık kullanmalı?
Bendede vaperesso target pro var

muhuzar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Hocam o seviyedeki kullanıcı için 6 ml likler uygundur diye düşünüyorum. 9 ml lik de olur ama ağır kaçabilir.

Hocam günde 1 paket muratti içen bir adam sizce likiti kaçlık kullanmalı?
Bendede vaperesso target pro var

baysam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Hocam birazdan sipariş geçecem ama acaba Muratpaşa tarafına ücretsiz servisleri varmı?

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,913
Hocam o seviyedeki kullanıcı için 6 ml likler uygundur diye düşünüyorum. 9 ml lik de olur ama ağır kaçabilir.
Eyvallah hocam saolun. Bende 6 lık vardı kesmedi. Normal sigarayı aratır oldu. 9 luk denemeyi düşünüyorum.

muhuzar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Rica ederim hocam, 9 ml olanları yüksek nikotin oranlı olduğu için normal sigarayı pek aratmıyor, tabi aroma konusu da içim kalitesi için de önemli, mesela iyi fermente olmuş olan likitlerde 6 lık da olsa sorun olmuyor pek.

Eyvallah hocam saolun. Bende 6 lık vardı kesmedi. Normal sigarayı aratır oldu. 9 luk denemeyi düşünüyorum.

alex4451

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar

Arkadaşlar bahsi geçen internet sitesinde ki arkadaşlar görüştüm google aramalarında 3 adet siteyle ilk sayfada çıkıyorlar. coil yakın yakın çekim görsem istedim ürün kalitesini görmek için göndermediler. Çok pimpirikli bir müşteri olduğumu belirttiler. coillerin orjinal olduğunu düşünmüyorum. Dikkat ediniz. Ucuz yan sanayii imitasyon coilleri orjinal diye satıyorlar. Kesinlikle ürün yiv setlerini inceleyin kesim yerlerinde ki pürüzlere dikkat edin ardından dogruma yapıcam geçerse öle alırım ürünü deyiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumlarda yer alan tavsiyelere yorumlara çokta itibar etmeyiniz.

baysam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
ben memnunum 1 yıldır alışveriş yapıyorum arkadaşlardan

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
kardeşler. sağlığa çok zararlı, insanlar ölüyor, şu illeti bırakmak için gerekirse destek alın, ama bırakmaya çalışın. Allah yardımcınız olsun.