E kitap görüşleri

Bu konuyu okuyanlar

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Selamun aleyküm, uzun zamandır e kitap almak istiyordum ama bu düşüncemi gerçekleştirmiyordum. Taki bugüne kadar, bildiğiniz gibi dün (cuma) salla kazan vardı ve ben de salla kazanı yaptım hediye olarak google play de kullanabileceğim 5 tl paycell parası çıktı ben de telefondan paycell hesabı açtım ve play kitaplardan kitap arayışına girerek sefilleri ve küçük prensi tanesi 2tl olmak üzere toplam 4 tl ye aldım. Bu çok hoşuma gitti ve düşünmeye başladım acaba e kitap okumalı mıyım ? bi yandan okumalıyım çünkü hem daha ucuz hem de kitaplar her zaman 0 ağırlık ile yanımda diyorum hem de kitaba dokunmadan olmaz diyorum. Şöyle bir baktığımda 15 tl lik kitap 5 tl çok kararsız kaldım. Siz ne düşünüyorsunuz ? e kitap okunur mu ?​

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Kitap delisi birisi olarak şahsi görüşüm e-kitap bana gerçek kitap hissini veremiyor.Ben yanımda o ağırlığı ve yaprakların kokusunu kesinlikle isterim.Ayrıca ekrandan okumak gözü yorabilir.Tabi bu benim kişisel görüşüm :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
göz yormayan e-kitaplar var paradan haber ver ...

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Kitap delisi birisi olarak şahsi görüşüm e-kitap bana gerçek kitap hissini veremiyor.Ben yanımda o ağırlığı ve yaprakların kokusunu kesinlikle isterim.Ayrıca ekrandan okumak gözü yorabilir.Tabi bu benim kişisel görüşüm :)
E kitap okuyucuları öyle ama biraz pahalı

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
oda var tabii

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Yeterki maksat kitap okumak olsun ben cep telefonundan okuduğum kitap sayısını hatırlamıyorum işe giderken, modala, her fırsatta okurdum şu an biraz savsakladım galiba kendimi

oALFAo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Hem ekitap hemde fiziki kitabı okurum. Ama bir yolculuk sırasında yanıma kitap alamadığım zamanlarda ekitaptan okurum. Amaç zaten okumak. Ha forumdaki yazıları okumuşsun ha ekitap aynı. Eee devir de e- zamanı artikçağa ayak uydurmak gerek.