E-Devlet'e - turkiye.gov.tr'ye Banka İnternet Şubeniz İle Giriş Yapın

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Banka İnternet Şubeniz ile Ücretsiz E-Devlet Kullanımı

SCm4QKy.png

PTT'ye gidip e-devlet şifresini almak yerine varsa Garanti, İş Bankası ve Denizbank internet şubelerinize ait bilgiler ile sisteme giriş yapabileceksiniz.

Aşağıdaki bankaların internet bankacılığı sayfaları aracılığı ile başka bir şifreye ihtiyaç duymadan güvenli bir şekilde e-Devlet Kapısına giriş yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bankalardan internet bankacılığı kullanıcı hesabınız bulunan bankayı tıklamanız ve internet bankacılığı kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapmanız yeterlidir.

https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/Banka-Giris

Bireysel İnternet Şubesi | Türkiye İş Bankası A.Ş.
e-Devlet Kapısı | Garanti Bankası
e-Devlet Kapısına Giriş | DenizBank

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
E devlet te gelişme var, kullandığım ilaçları hangi eczaneden ne zaman aldım hangi reçete ile aldım, ilaçlar ne zaman bitecek hangi hastanelerde hangi Teşhis kondu hepsi gözüküyor suan başarılı bence,

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Birde telefonlardaki parmak izi okuyucu ile girebilsek tam olacak

umitkaragoz1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
E devlet mükemmel bir olay bu sistemi kuranlardan Allah razi olsun. Çoğu bilgilerimi ve islemlerimi buradan yapıyorum cok cok faydası oldu bana.

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bide şu sık kullanılan ikametgah belgelerini çıkartmayı eklediler mi tamamdır. :)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Birde tüm kurumların veri merkezi tek bir yerde buluşsa çok daha güzel olacak şuan e devletten alamadığımız çok daha faydalı bilgileri rahatça alabileceğiz.