Dying light Problemi

Bu konuyu okuyanlar

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Merhaba. Bugün dying light da followed için Türkçe yama indirmiştim ve oyunun klasörüne kurmuştum. Ama oyuna girmeye çalıştığımda space 'ye basın diyor ben basıyorum ama oyun başlamıyor ve tuş kombinasyonlarına girmek için f ye bastığımda oyun çöküyor. Oyun korsan ve Türkçe yamada son sürüm için uygun demişti. Ben kendi sürümümü bilmediğim için sorun olmaz dedim ama oyun mahvoldu. Oyunu nasıl geri düzeltebilirim?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Korsana desteğimiz olmadığını gecen seferde yazmıştım ama

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Herkez sizin gibi zengin değil beyfendi.
Ayrıca Türkçe çıkmayan oyuna ben neden para vereyim?
Zenginlikle alakası yok 300-400TL gibi bir fiyata satılmıyor, 20TL'ye oyunu alabilirsin ve oyunun Türkçe desteği bulunmakta bir oyuna 20₺ vermeyip korsan oynarsanız çıkarmamaları normal.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Herkez sizin gibi zengin değil beyfendi.
Ayrıca Türkçe çıkmayan oyuna ben neden para vereyim?
Zengin değilsen korsan sana mübah olmuyor.Benim de şu an istediğim bir çok oyun var ama durumum olmadığı için almıyorum,korsan da indirmiyorum.
Sen o oyun için günlerce,aylarca hatta yıllarca uğraşan ekibin emeğini bir kenara atıp düşüncesizce bir oyunu indirmemelisin,parayı bahane etmemek gerek.Elin ayağın tutuyorsa gir bir lokantaya part time çalış günlük 50TL veriyorlar,"herkes sizin gibi zengin değil" diyip kenara çekilme.
Dini açıdan da kul hakkına giriyor.