Dvd rom yazıcı alıcan ne önerirsiniz....

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mr.meseli

Doçent
dilaris dedi ki:
dvdrom yazıcı alıcam model ne önerirsiniz....
marka olarak lg & samsung öneririm. Dvd-Rom ile Dvd-Rw arasında cüzi bir fiyat farkı var bence rw al derim ilerde çok işine yarar 4.7gb dvdlere yedek alırsın vs. rom'la bişey yazamazsın sadece dvd içeriği görüntülersin rw al hayatını yaşa derim.

AC/DC

Asistan
hemmen Asus al, şu zamanlar lg ve samsunglarda firmware sorunları var : )

kaankaan86

Üyecik
BEN GEÇEN GÜNLER LG 18X SUPER MULTİ DVD REWİTER ALDIM VE SÜPER ÇOK MEMNUNUM TAVSİYE EDERİM

m1903

Profesör
Bende Optiarc(%45 Nec %55 Sony karışımı :) ) 7173A var.Çok memnunum.Tek karşılaştığım eksisi cd,dvd takınca ilk 15-20 sn yavaş okuma yapıyor.Ondan sonra çok hızlı çalışmaya başlıyor(antivirüs taramasıda olabilir tam bilmiyorum).Özellikle elimdeki çizik cd,dvdleri okumada çok iyi.Onun dışında Labelflash destekli medyaların üstüne baskıda yapabilirsiniz ama ben Türkiyede hiç bulamadım onlardan :D Çeşitli sitelerde kötü yorumlar almış ama ben hiç onlarla karşılaşmadım.10kuruşluk dvd ile 1ytllik dvd arasında seçim falan yapmıyor.Hele Samsung TS-H552U'dan sonra ilaç gibi geldi bana.

regedit

Profesör
kimse bahsetmemiş, şüpheye düştüm acaba çok mu kötü :^) ama ben aopen tavsiye ederim.

tertunc

Dekan
Onursal Üye
Lg en iyisi

Benim bilgisayarımda 2 tane sürücü var.

2 si de Lg-DWD-RW

stat counter