Duvar Kağıdınız?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Webhead

Profesör
Aslında önceden böyle değildi... bir gün capemre nickli bir arkadaş çıktı"arkadaşlar iphone xr nasıl" diye sormak için bir konu açtı... :D
Aslında ben foruma 2014'te katıldım ama çok aktif değildim Ocak 2019'dan beri aktif olarak kullanıyorum ve üyecikten profesörlüğe yükseldim :D
ayrıca konum İPhone XR almaya değer mi başlıklı bir konuydu ve 100'ün üzerinde cevap geldi telefon konusunda gözümü açtığın için sana da ayrıca teşekkür ederim reis senin sayende İPhone hastalığımdan kurtuldum sana ne kadar teşekkür etsem azdır

Sardaukar

Doçent
Cihaz Redmi Note 7 mi ?
Aynı duvar kağıdı arkadaşımda da var ondan sordum
evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu arayüzü gördükten sonra arkadaşın gm9 pro fikrini sildim bile :D
saf android beğensemde almadım çünki miui daha fazla ilgimi çekti artı olarakta arayüzü istediğim gibi özelleştirebiliyorum, saf android ise daha sade bir arayüze sahip, ayrıca miui arayüzünde bütün programlar klasörlü bir kaçı hariç her şey var

özellikle iki ekranı ayırma özelliği gerçekten çok iyi üç parmakla ekran kaydı almakta öyle

Haklısınız ama birde şu var "tabi o fiyat bu ülke farkı muhabbeti bit tarafa" yani bu cihazlarda servis hizmeti, güncelleme vs. önemli konular 3. parti uygulama optimizasyonu yine önemli bir konu yada güvenliğin daha sıkı olması bunlarda iphone özelinde onun dışında kamera dinamik aralığı, renk doğruluğu, daha az kırpma görüntüde (video), sonra yeni çıkan 8 görüntü birleştirme var foto için, insta vs. uygulama için uyumlu kamera, default gelen alac (flac benzeri hifi gibi) ses çözümü, malzeme kalitesi, retina ekranve oleophobik koruyucu, true depth vs. aslında apple işini çok iyi yapan harika bir marka.... :(
Mi 9 ise verdiğin paraya ois eksisi harici bir üst seviye android amiralinden alabileceğin pek çok şeyi veriyor seste başarılı, sd855 avantajı game turbo yeni vulcan api 2.0, uygulama uyumu başarılı mutlu edecek bir model ama işte biri woswosun iyisi öteki mercedes veya bmw iyisi kalite hissiyatı biraz insanları apple'a çekiyor ama bu ülkede alınacak gibi değil bir telefona 10k vermek düz insan için çok mantıksız.

Üstteki yorumum sana gelsin birde bir tek ios'muş. :)
Hocam Android de de Pc deki virüs programlarının APK versiyonları var bunları yükleyerek korunursunuz. Ayrıca telefonunuzda riskli sitelere girmezseniz yine bi sıkıntı çıkacağını sanmam. Kamera dinamikliği konusunda yine android telefon piyasasında da gayet iyi markalar var. Mesela Xiaomi'nin kamera kaliteleri aynı fiyattaki İphone'nun kalitesi arasında çok az fark olduğunu düşünüyorum. Hoparlör konusunda haklısınız İphone'nun hoparlör kalitesi gerçekten daha iyi. Malzeme kalitesine gelecek olursak eğer iphone X telefonunuzu yere düşürürseniz arka camı tuzla buz olur yani bana göre İphone X ve sonrasının malzeme kalitesi oldukça kötü. Bunlar dışında saydığınız özelliklerde fena özellikler değil ama Apple'ın farklı tasarımlar ile ve yenilikçi özellikler ile gelmesi gerekiyor. Eğer Apple bunları yapmazsa sonu pek de parlak olmayacak.
Ayrıca Apple'ın, İphone X den sonra XS'i çıkararak İphone X i piyasadan silmesi ve desteğini kesmesi hiç hoş olmadı. Haberine buradan bakabilirsiniz. Yani Apple'ın o kadar kullanıcıyı mağdur bırakması sizce nasıl bir davranış?
Yurt dışında eğer aralarındaki fiyat farkı çok yakınsa hatta hemen aynı ise belki alınabilir. Yoksa tabi ki dediğiniz gibi Türkiye de bu parayı vermek resmen saçmalıktır.

Bu arada bu da benim ihtişamlı Mİ9T telefonumun ekran görüntüsü:
WhatsApp Image 2019-10-07 at 12.57.20.jpeg

Son düzenleme:

ahm@

Stay Hungry, Stay Foolish
Hocam Android de de Pc deki virüs programlarının APK versiyonları var bunları yükleyerek korunursunuz. Ayrıca telefonunuzda riskli sitelere girmezseniz yine bi sıkıntı çıkacağını sanmam. Kamera dinamikliği konusunda yine android telefon piyasasında da gayet iyi markalar var. Mesela Xiaomi'nin kamera kaliteleri aynı fiyattaki İphone'nun kalitesi arasında çok az fark olduğunu düşünüyorum. Hoparlör konusunda haklısınız İphone'nun hoparlör kalitesi gerçekten daha iyi. Malzeme kalitesine gelecek olursak eğer iphone X telefonunuzu yere düşürürseniz arka camı tuzla buz olur yani bana göre İphone X ve sonrasının malzeme kalitesi oldukça kötü. Bunlar dışında saydığınız özelliklerde fena özellikler değil ama Apple'ın farklı tasarımlar ile ve yenilikçi özellikler ile gelmesi gerekiyor. Eğer Apple bunları yapmazsa sonu pek de parlak olmayacak.
Ayrıca Apple'ın, İphone X den sonra XS'i çıkararak İphone X i piyasadan silmesi ve desteğini kesmesi hiç hoş olmadı. Haberine buradan bakabilirsiniz. Yani Apple'ın o kadar kullanıcıyı mağdur bırakması sizce nasıl bir davranış?
Yurt dışında eğer aralarındaki fiyat farkı çok yakınsa hatta hemen aynı ise belki alınabilir. Yoksa tabi ki dediğiniz gibi Türkiye de bu parayı vermek resmen saçmalıktır.
iPhone 11, iPhone XR’nin çıkış fiyatından 50$ ucuza çıktı

ahm@

yurtdışı fiyat politikası gayet uygun ayrıca ben iPhone X de kullandım bir kaç kere düştü asfalt zemine sadece köşede zorla bakınca görülen ufak bir iz çıktı sadece.

yurtdışı fiyat politikası gayet uygun ayrıca ben iPhone X de kullandım bir kaç kere düştü asfalt zemine sadece köşede zorla bakınca görülen ufak bir iz çıktı sadece.
Hocam valla incelemelerinde arka taraf kırılıyordu. Tabi bu düşürdüğünüz zemine göre de değişir.

Ama yurt dışında çıktı. Burada daha pahalı fiyata satılır.

ahm@

Hocam valla incelemelerinde arka taraf kırılıyordu. Tabi bu düşürdüğünüz zemine göre de değişir.

Ama yurt dışında çıktı. Burada daha pahalı fiyata satılır.
ben jerryrigeverythingden baktım bilmem kaçıncı düşürmede ufak bir kırık oldu. Webteknodan çamaşır makinesi testi izlerseniz o ayrı

XS’ten bahsediyorum ben ama 11 değil
Ben gördüklerimi söylüyorum size. Benim baktıklarım da taş zemine düştüğün de arka tarafı kırılıyordu.

Evet ama devlet ikiye katlıyor sağolsunlar
Maalesef Apple'ın fiyatlandırmasından ziyade devletin koyduğu gereksiz vergiler de var. Sonumuz hayrola.

stat counter