Düşük sistem gereksinimli oyunlar

Bu konuyu okuyanlar

korkmaz00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İntel i3-2120 3.30 GHz
6 GB Ram
AMD Radeon HD 6350

Sistemim bu şekilde.

Bu sistemde oynayabileceğim (özellikle açık dünya tarzında olursa sevinirim) güzel oyun önerilerinizi bekliyorum.

• GTA IV denedim kasıyor. Zaten çoğunuzun bildiği üzere optimizasyon sıkıntılı bir oyun.
  • Sleeping Dogs Oynadım.
  • Saints Row oynadım.
  • Prototype oynadım.
  • Driver San Francisco oynadım.
  • Tom Clancy's serisinin eski oyunlarını oynadım. (Pek beğenmedim.)
  • Just Cause 2 oynadım.
  • Battlefield Bad Company 2 oynadım.
  • Left 4 Dead 2 Oynadım.
  • Mafia 2 oynadım.
  • Mount & Blade oynadım.
  • Assassin's Creed 1-2-4 oynadım.
  • Batman birçok oyununu oynadım.
  • Crysis oynadım.
  • Euro Truck Simulator 1-2 oynadım.
  • Hitman Absolution oynadım.
  • Half Life oynadım.
  • L.A Noire oynadım.
  • Spec. ops The Line oynadım.
  • Tomb Raider 2013 oynadım.
  • Sniper Ghost Warrior oynadım.
Bunların dışında önerebileceğiniz düşük - orta sistem gereksinimli güzel oyunlar varsa önerilerinizi bekliyorum.

(Özellikle oynadıklarımı belirttim ki, benden başka oyun arayan arkadaşlar varsa onlar da buradan yararlansın.)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Driver parallel lines.
Gta benzeri. Güzeldir. Oyunun sonlarına doğru İstanbulda geçiyormuş diye duydum ama oynarken dikkatimi çok çekmedi.:p

korkmaz00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Driver parallel lines.
Gta benzeri. Güzeldir. Oyunun sonlarına doğru İstanbulda geçiyormuş diye duydum ama oynarken dikkatimi çok çekmedi.:p

Önerin için teşekkürler ama bir sorum var:

Driver San Francisco oyunu indirirken yalnızca arabada geçen bir oyun olduğunu farketmemiştim. İndirdikten sonra farkettim. Bunda da aynı şekilde sadece araba mı kullanıyoruz? Eğer öyleyse, (en azından açık dünya kategorisinde) tam olarak GTA tarzında bir oyun istiyorum. Yani yalnızca araba değil de belirli bir kişi/kişileri oynatabileceğim bir oyun olmasını yeğlerim. Tekrardan önerin için teşekkürler :)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Önerin için teşekkürler ama bir sorum var:

Driver San Francisco oyunu indirirken yalnızca arabada geçen bir oyun olduğunu farketmemiştim. İndirdikten sonra farkettim. Bunda da aynı şekilde sadece araba mı kullanıyoruz? Eğer öyleyse, (en azından açık dünya kategorisinde) tam olarak GTA tarzında bir oyun istiyorum. Yani yalnızca araba değil de belirli bir kişi/kişileri oynatabileceğim bir oyun olmasını yeğlerim. Tekrardan önerin için teşekkürler :)
Hayır. Arabaya bir tık ağırlık var ama araba oyunu denemez. Gta gibi. Hikayeli güzel bir oyun. Tavsiyemdir. Böyle 80lerde başlıyorsun. Her yer 80ler. Sonra hikayeyle birlikte zaman geçtikçe 2000li yıllara geliyorsun.
Canım çekti. :) Ben de indireyim. :p

korkmaz00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hayır. Arabaya bir tık ağırlık var ama araba oyunu denemez. Gta gibi. Hikayeli güzel bir oyun. Tavsiyemdir. Böyle 80lerde başlıyorsun. Her yer 80ler. Sonra hikayeyle birlikte zaman geçtikçe 2000li yıllara geliyorsun.
Canım çekti. :) Ben de indireyim. :p

Anladım teşekkür ederim önerin için. Deneyeceğim. :)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ne demek.:)

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Gta Sa, Gta Vice City, Half life 2/1, Lord of the rings conquest, Assasin's creed 3, Call of duty oyunları, Battlefield oyunları. Skyrim 5. Bu kadar aklıma geliyor geldikçe yazarım.

korkmaz00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Gta Sa, Gta Vice City, Half life 2/1, Lord of the rings conquest, Assasin's creed 3, Call of duty oyunları, Battlefield oyunları. Skyrim 5. Bu kadar aklıma geliyor geldikçe yazarım.

Öncelikle öneriniz için teşekkürler.

GTA SA ve GTA VC küçükken ilk oynadığım oyunlardan olup artık oynamaktan sıkıldığım oyunlar :D

Half Life da yine küçükken oynadığım ve listeye de eklediğim bir oyun gözünüzden kaçtı herhalde :)

Lord of The Rings: Conquest ilk defa duydum, ama resimlerine baktım Mount & Blade gibi. Pek güzel gelmedi gözüme.

Assassin's Creed zaten listeye eklediğim bir oyun (1/2/4. oyunlarını eklemiştim) bir yerden sonra o da sıkmaya başlıyor. Tamamen aynı olaylar vs.

CoD ve Battlefield oynamayı sevdiğim oyunlar ama çok fazla FPS oyun oynadığım için artık biraz daha TPS oyunları oynamak istiyorum.

Skyrim oynamak istiyorum ama kaldırır mı kaldırmaz mı emin değilim. 30+ veya 60 fps takıntım yoktur ama oynanabilecek derecede fps alabilir miyim emin değilim. En düşük grafik ayarlarında, düşük çözünürlükte ortalama kaç fps alabilirim bir bilgi verebilirseniz sevinirim. Ona göre indirip deneyebilirim.

Tekrardan öneriniz için teşekkürler :)

Son mesajlar