Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Bu konuyu okuyanlar

WallqinnK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Intel Core 2 Duo
4GB RAM
ATI Mobility Radeon HD 4300 Series
Arkadaşlar Düşük Sistem Gereksinimli Offline Oyunlar Önerirseniz Sevinirim.Sistem Yukarda:D

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Sen direk benim sistemi yazmışsın. Sana çok iyi yardımcı olabilirim ama hangi tür seversin nasıl olsun. Ona göre örnek verecegim.

WallqinnK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen direk benim sistemi yazmışsın. Sana çok iyi yardımcı olabilirim ama hangi tür seversin nasıl olsun. Ona göre örnek verecegim.
kanka yarış oyunu bide böyle 2d saçma salak olanları söylemede açık dünya ne bilim böyle savaşlı falan olur söyle sen

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Yarış oyunu olarak NFS Most Wanted var. 2012 sürümü minimum ayarlarda kaldırır. Ancak çok performanslı olamaz. Daha önce oynamıştım güzel oyundur. Bide dersen 2005 sürümü var onu PS2de oynamıştım ve çok güzeldi tavsiye ederim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Açık dünya olarak GTA SA Full grafikde kaldırır rahat. GTA 4'e yönelme zaten kaldırmaz.

Son düzenleme:

WallqinnK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sen neler oynuyosun bilgisayarında ?

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Fps oyunu olarak CSGO var kaldırır 720P de 40-50 fps alırsın. Ama çok keyifli olmayabilir. Ben alıştığım için çook sıkıntı etmiyorum. Bide severek oynadığım Call Of Duty var. Modern Warfare en güzel olani bence multiplayerı da güzel. Offline da güzel.

Ben CSGO Half-life 2 Paladins Zula Cod 4 falan.

Bu arada Fps Online dersen Zula 1080P de 40-50 fps oynuyorum. Senin bilgisyar rahat kaldırır. Ve tat verir

Son düzenleme:

WallqinnK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paladins Kaç fps alıyosun bide kanka bi konu daha açmıştım konu dışı ama bilgin varsa cevaplarmısın şuan bu sorunla karşı karşıyayımda

Beyler ben laptopumda telefondan usb ile internet bağlıyordum daha düne kadar hiç bir sıkıntı yoktu fakat bir internet kesilmesinden sonra bir yavaşlama yaşandı telefondan internete girdiğimde normal hızında fakat bilgisayarda acayip yavaş nasıl düzelir bilen varsa lütfen yazsın

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Paladins 1080P Low ayarlar. 30 Fps Ancak hissiyatı 30fps gibi değil. Yani kasmıyor aslında hissetmiyorsun. Bende sıkıntı olmuyor

SecReT_HeaVeN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sistemin benim kine oldukca yakın i2 işlemci ekran kartım 2 sene önce yandı o da Ati Radeon 4600 series di ~ 3gb ram :( sana tavsiyem dövüş seviyosan hemen Mortal Kombat 9 indir sıkılmazsın çok eğlenceli , NFS serisi oynayabilirsin , Marvel Heroes 2015 derdim ama oyunu piyasadan kaldırdılar çok güzel oyun du :( 60 level sınır şehir'in içinde online oyuncularla canavarları yeteneklerinle kes dur aşırı zevkliydi

Son mesajlar