Düşük hız

Bu konuyu okuyanlar

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Merhaba arkadaşlar ben vodofone super net fiber kullanıyorum 30 mbps hız almam lazımken düşük alıyorum hattım destekliyor upload daha rezalet ne yapabilirim ? Fotograf yükledim gozukuyor orada durum

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
yapıcak bişey yok benide 39a kadar destekliyo diye 32lik pakede geçirdiler şuan 22ye kadar desteklediğini söylüyolar bi çözümü yok arıyosun müşteri hizmetlerini arıza kaydı oluşturuyolar ama teknik ekip daha bakmadan sorun yok deyip kapatıyo sonra sorunun çözüldü diye mesaj geliyo çalışma sistemleri bu

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

Türkiye'de bilindik firmalar dışında yapan yok mu bu işi ?? UnityMedia ??..

Saygılarımla

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Merhaba,

Türkiye'de bilindik firmalar dışında yapan yok mu bu işi ?? UnityMedia ??..

Saygılarımla
işini gayet güzel yapan firmalarda var fakat genelde daha kalabalık yerlere altyapı döşüyolar benim yuakrda bahsettiğim abonelik çeşmede mesela şuan izmirde Türksat kullanıyorum ve mükemmel bi firma hız konusu olsun destek konusu olsun bi sıkıntı olduğunda en geç 5 saat içinde gelip düzeltiyorlar ama fiber altyapı bulunmayan yerlerde butarz şeyler yaşanıyo

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
işini gayet güzel yapan firmalarda var fakat genelde daha kalabalık yerlere altyapı döşüyolar benim yuakrda bahsettiğim abonelik çeşmede mesela şuan izmirde Türksat kullanıyorum ve mükemmel bi firma hız konusu olsun destek konusu olsun bi sıkıntı olduğunda en geç 5 saat içinde gelip düzeltiyorlar ama fiber altyapı bulunmayan yerlerde butarz şeyler yaşanıyo

Merhaba,

söylediklerinize tamamen katılıyorum. Türksat gözlemlediğim son 5 yılda işini gerçekten çok güzel yapıyor. Türkiye'de annem için aldım yaklaşık 3 senedir hiç sorun yok..

Saygılarımla

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
yapıcak bişey yok benide 39a kadar destekliyo diye 32lik pakede geçirdiler şuan 22ye kadar desteklediğini söylüyolar bi çözümü yok arıyosun müşteri hizmetlerini arıza kaydı oluşturuyolar ama teknik ekip daha bakmadan sorun yok deyip kapatıyo sonra sorunun çözüldü diye mesaj geliyo çalışma sistemleri bu
Dediğinizin aynısı oldu ilgisizlikte sınır tanımıyorlar resmen.
--- Gönderi Güncellendi ---
Usta turknet kullandınız mi acaba nasil bir bilginiz var midir ?

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Türknet hakkında hiçbi bilgim yok ama 100mbps ye kadar 150gb akk 60tl vede cayma bedeli yok mümkün değil ya ama biraz bakarsan hız sınırı koyduklarına dair yorumlar var mesela başka firma kullanırken adam 50mbit alıyo Türknette 30 ama kimiside tam tersini söylüyo biraz garip

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Burdan kotanıza bakabilirsiniz. Eğer kotanız bittiyse 3mbps'ye düşmüştür hızınız.

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Burdan kotanıza bakabilirsiniz. Eğer kotanız bittiyse 3mbps'ye düşmüştür hızınız.
ohoo sen baya biliyosun bu işleri ya kota bitti biz farketmedik ondan zaten bu sorun çok doğru
--- Gönderi Güncellendi ---
bu arada bilgin olsun diye söylüyorum vodafone o konuda esnek davranıyo 120gb akk var 400lere dayansamda düşürmüyo yada acımışlardır belki 32diye sattık 24mbit hız veriyoruz yazık günah diye

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
@mehmetp835 Bazen ben farketmeden kotanın bittiği olabiliyor. Bende Vodafone kullanıyorum. 60MBPS paketim olmasına rağmen kablolu şekilde 73-74MBPS hız alıyorum. 150GB kullandıktan sonra yavaşlıyor. Kota bitmesine rağmen indirme yaparsam bir günlüğüne otomatik hızlandırıyorlar.

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
bizde direk aybaşında neyse ay sonundada o :) 24mbiti daha nereye düşürsünler

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Merhaba arkadaşlar ben vodofone super net fiber kullanıyorum 30 mbps hız almam lazımken düşük alıyorum hattım destekliyor upload daha rezalet ne yapabilirim ? Fotograf yükledim gozukuyor orada durum
bu arada fotoğraf bitek bendemi gözükmüyor