Düşük fps sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Tayfun6776

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelli̇kle merhabalar i̇lk defa bi̇r forum sayfasina konu açmiş bulunuyorum yardim edersi̇ni̇z çok sevi̇ni̇ri̇m öncelli̇kle bu bi̇lgi̇sayarimdan önce amd i̇şlemci̇m vardi ekran kartimda asusun bi̇r modeli̇ydi̇ hatirlamiyorum pek bu bi̇lgi̇sayarda 50 60 bazen 70 80 belli̇ olmuyordu ama oyunlarimi oynayabi̇li̇yordum herneyse konuya geleli̇m şuanki̇ bi̇lgi̇sayarim casper ni̇rvana masaüstü i̇ntel hd graphi̇cs ekran kartim 4 gb ram i̇ntel caleron 1.6 ghz 64 bi̇t bi̇ si̇stemi̇m mevcut wi̇ndowns 10 ve hi̇ç bi̇r oyunu rahatca oynayamiyorum 10 fps 20 max 30-40 olur xbox falan onlari kapattim ama fps düzelmek bi̇lmi̇yor en düşük grafi̇kli̇ oyunlarda bi̇le fps sikintisi çeki̇yorum bazi ki̇şi̇ler wi̇ndowns 7 yaparsan rahatlarsin gi̇bi̇ cümleler kuruyor yardimlarinizi bekli̇yorum şi̇mdi̇den teşekkürler <3

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Celeron işlemcili bir cihaz oyun oynamak değil, sadece internet ve belirli ofis işlerini yapmanızı sağlar. Oyun oynamanız mümkün değil o cihazda.

Tayfun6776

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki benim işlemcim gömülü bi değiştirme imkanım varmıdır ? ve ekran kartından sıkıntı çekermiyim 2 gb

---- Mesajlar birleştirildi ----

galiba kimse yardım edemiycek

Son düzenleme: