Düşük Bütçeli Motosiklet Aksesuar Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Merhaba arkadaşlar,

Benim gibi motor tutkusuna sahip bir çok motorcu ve henüz motorcu olmamış fakat motor hevesi olan arkadaşımız var. Öncelikle motosiklet sürmeye nasıl başladığımı ve bu tutkunun nerden geldiğini anlatmak istiyorum;

İlk 2 tekerle tanışmam bisikletle oldu, düşe kalka öğrendim ve uzun süre kullandım, çevremde ki abilerimin motosiklet kullandığını gördükten sonra bende motosiklet'i sevmeye başladım. Daha sonrasında paramı biriktirerek ilk motorumu aldım ve şuanda Honda CBR 600RR 2014 model motora sahibim. Motosiklet İstanbul trafiğinden kurtulmak ve özgürlüğün dibine vurmak için çok iyi bir araç. Umarım 4 tekerci arkadaşlarımızda yakında motorcu ailesine katılırlar :) :) Kalitesine, samimiyetine güvendiğim ve kendi alış veriş yaptığım web sitelerinden bir kaç öneride bulunacağım.

Kendi kullandığım motor ekipmanlarım;

Kask : Shark Skwal Matador Blue Kapalı Motosiklet Kaskı Fiyatı ve Özellikleri Hakkında Yorumlar

Bot : Daytona Motosiklet Bot - Shorty Ayakkabı Fiyatı ve Özellikleri Hakkında Yorumlar

Eldiven : Five Gloves Yazlık Motosiklet Eldiveni Stunt Evo Airflow Siyah Fiyatı ve Özellikleri Hakkında Yorumlar

Mont : Dainese Raptors Tex Motosiklet Ceketi Siyah Kırmızı Beyaz

Pantolon : DAINESE DRAKE SUPER AIR TEX PANTOLON SİYAH-KIRMIZI

Tulum : Dainese T. Crono P. Estiva Motosiklet Tulumu Siyah Beyaz Kırmızı

Uzun süredir motor kullandığım için ekipmanımın fiyatı biraz yüksek, motor kullanmaya başlayacak yeni arkadaşlarımız için önerim, bütçenizin yarısından azını 3/4'ünü ekipmana ayırmanızdır. 10 Bin tl'lik bütçeniz varsa eğer, 9-10 bin TL motor için, 2 bin tl, sigorta+ruhsat işlemleri için , geri kalan 3 bin TL'yide ekipmanınıza ayırmanızı öneririm.

Yeni başlayacak arkadaşlarımıza önerebileceğim birazdaha uıcuz (düşük bütçeli) motor ekipmanları;

Kask : MT Kask - Revenge Limited Evo Siyah Gri Kırmızı Kapalı Kask (Sharp 5*) Fiyatı ve Özellikleri Hakkında Yorumlar

Eldiven : Dainese Yazlık / Baharlık Eldiven - Desert Poon Fiyatı ve Özellikleri Hakkında Yorumlar

Mont : Dainese Motosiklet Montu - G.Laguna Seca Tekstil Siyah Ceket Fiyatı ve Özellikleri Hakkında Yorumlar

Pantolon : Tech 90 New Pirate Full Korumalı Motosiklet Pantolonu Fiyatı ve Özellikleri Hakkında Yorumlar

Tulum / bot alabilirsiniz yalnız yeni başlayan arkadaşlar için fiyat dahada artmaması için yazmadım. Ekipman fiyatınızı kendiniz belirleyebilirsiniz min 3 bin tl önerisini sadece size önermekteyim.

Not : Ekipman linki paylaştığım sitelerle hiç bir bağlantım bulunmamaktadır. İletişim kısmında adres bilgisi yer alıyor doğrudan mağazadan'da satın alabilirsiniz.