durum hattı programı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

uaarj

Üyecik
Arkadaşlar merhaba ,

Bu konunun yeri en iyi burası olur dedim ve size danışıyorum.kontörlü telefonların kaldırılmasıya (çok nadir de olsa var tabi) beraber bence büyük bir açık doğdu.Acil durumlarda insanlar 1 - 2 ₺ ye eşine dostuna haber verebiliyordu .Şimdi birilerinden yardım istemek zorunda kalınıyor.Bir program olsa ve operatör desteğiyle ( gerekirse operatörler kendi programını yapmalı ) acil durumlarda max 5dk ve max 3 kişi gibi kriterlerle ücretsiz arama sağlansa sizce de çok güzel olmaz mı ? Böyle bir girişimde bulunuyorum ve yorumlarınızı bekliyorum.

Geleceği yazanlarda bu konuyu danışabilirsiniz. Kodlama açısından çok zor gibi gözükmüyor. Önemli olan firmaların desteğini almak. Eğer destek alırsanız firma size API Access verecektir zaten.

aslında bir liste şeklinde yapılabilir 10 kişilik liste seçilir bu listenin tamamına arama yapar internet olan kişiler bu aramayı duyarlar gibi

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
Şöyle olabilir. Operatörlere yazı yazarsınız. Dersiniz ki: işte şöyle bir proje düşünüyoruz. Onlar da kendilerine göre mesela bazıları 10 kişi 2 dk yapar kimisi 5 kişi 3 dk yapar falan