Dünyanın en pahalı oyunu!

  • Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


S

shiftdelete.net

SDN Okuru
#1
Dünyanın en pahalı oyunu!

Şu ana kadar oynadığınız en pahalı oyun hangisi? Bir oyuna ne kadar ücret ödemeyi kabul edebilirsiniz? Koei Tecmo bu konuda resmen sınır tanımıyor!

:: Siz bu DLC fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
Son düzenleme:
Katılım
12 Mar 2011
Mesajlar
13,615
Beğeniler
1,738
Puanları
113
Konum
HeNdeK
#4
633 dolar, eklentileriyle beraber etti mi 2100 $... Yani takriben bir garibanın tam 5 ay alınteri döküp 150 günde eline geçen para. Sonunda hiçbir kazancı olmayan, vakit kaybından başka hiçbir şeyi olmayan bir ziyan işte. Ne diyelim insaoğlu bu, ve tuhaf bir dünya... Aklın mantığın değil, hobilerin hükümferma olduğu bir dünya. :)
 
Katılım
5 May 2017
Mesajlar
3,254
Beğeniler
1,274
Puanları
113
Konum
istanbul
#5
ben oyunlarımı hep kopya aldım :D hiç orjinale para vermedim. orjinal sadece dizüstünü almışken verilen win 7 dvd si için olmuştu. onu da hala kullanıyorum ve hala win7 yüklü bilgisayar. emperyalist ve mazlumların hakkını hiçe sayan vahşi kapıtalist dünya baronlarının ürünlerine asla para vermek istemem. ha milli olur yerli olur gururla alırım o ayrı. hakkı gözetene hakkını vermek gerekir.
 
Katılım
5 May 2017
Mesajlar
3,254
Beğeniler
1,274
Puanları
113
Konum
istanbul
#9
şeytan da insanları saptırmak için bir emek sarfediyo ona bakarsanız, emeğe değil hakka bakmak gerekir. hak edilmiş mi, helal kazanç mı ona bakmak lazım. yoksa sen git tüm mazlumların ahını al , orda burda savaşlar yap sonra çocukları öldür gel bize bir de en pahalısından mal hizmet sat... oldu, başka bir isteğiniz?... biz de sizinle savaşırız, siz bizimle nasıl savaşıyorsanız!
 
Üst
stat counter