Dünyanın en kötü forumu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Alparslan55

Üyecik
Ulan konuyu yanlis yere acmisiz diye konuyu cevaplara kaptmislar.İnsan uyarir.Zaten niye buraya geldiysem.Technopat dururken

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Editor
Foruma girince normalde hemen konu açmak yerine ilk kurallar okunsa bu tarz sorunların hiç biri kalmayacak. Konuyu kilitleyen arkadaş size konu üzerinden veya özelden uyarı yaptı mı?

ahm@

Doçent
Dünya’nın en kötü forumu tabirini yapmak için Dünya’daki bütün forumlarda takılmış olman gerek. Ama sen hemen kural okumadan yaptığın hata düzeltilince kötülüyüp ağlıyorsun bir daha aç kurallara uygun olarak konuyu bu saçma konuyu açacağına ayrıca yolun açık olsun.

murat3702

Üyecik
Tavir hos degil, arkadas kizip elestirebilir ama ona karsi tavir bu sekilde olmamali. Yallah der gibi hic yakisik almamis. Daha olgun ve yapici olmak gerekir diye dusunuyorum. Bu dusuncemden dolayi banada yallah diyecek cikarmi bilmiyorum, ama bu tavri sergileyen arkadaslari kiniyorum.

The Undertaker

Profesör
Sen git o sevgili teknopatına hadi bakalım :) Türkçeye önem verirler sözde ama forumun adı technopat nedense :D Orada virgül atmazsan ban yiyorsun en önemlisi işletim sistemin windows 10 değilse sınırsız ban yiyorsun ;)

stat counter